bugün

Acayip tipte kızdır. Saçma sesler ile sevdiğini iddia ederler.
dikkat cekmeye çalışan. kedi besleyen tiplerdir.
kedi kopeklerin erkeklerden daha sevimli ve ilgi cekici oldugu gercegini kabullenmek gerekir.. uzgunum beyler sizin yaninizda ufak pofuduk bir yavru kedi kopek olsa sevgiliniz size bakmaz bile.
kedi kopeklerin kızlardan daha sevimli ve ilgi cekici oldugu gercegini kabullenmek gerekir.. uzgunum kızlar sizin yaninizda ufak pofuduk bir yavru kedi kopek olsa sevgiliniz size bakmaz bile.
içinde hayvan sevgisi olan kızdır. kedi köpek görünce ıyy pis şey uzak tutun şunu benden diyen diyen kızdan daha sevecen, merhametli ve sevilesidir.
Çığlıklar atmaya başlar ve haliyle hem hayvancağız hem çevresindeki insanlar korkar.
bunlardan bir tanede bende var.
boyle en tipsiz kediye bile cgigiklar atip, kendini kaybedebiliyor. "ayy canimm sen cok mu tatlisiin sen cok mu sirinsiiin" seklinde sorular sorarak bir kediyi ilgi manyagi ederek kendine benzetebilir.
Ay ben ya cok seviyorum be. Fotograftaki kedicik bana gicik olmustu orasi ayri.

Bizi bi sal lan gadin!
(img:#1740694)
(img:#1740695)
sokakta kedi veya köpek görülür. arkadaşa hemen telefonun kamerasını aç denilir. kedi veya köpek kucağa alınır poz verilir. foto çekimi bitince kedi veya köpek yere konur ve arkaya bile bakılmadan yola devam edilir *

yeni nesil hayvansever duyarı. fazla önyargılı yaklaşım oldu. ama doğrulatan insanlar var dışarıda.
Ponçik, tüylü ve sevimli canlılara karşı koyamayan kızdır. En ponçik duyguların insanıdır aynı zamanda. Beyler böyle kızları üzmeyin diyeceğim ama böyle kızlar erkek için üzülmez, sokakta aç kalan canlılar için üzülür sadece.
Burada bir genelleme görüyorum ve fazlasıyla ön yargı. Çok fazla!

Neymiş sokaktaki hayvanları sadece sevip bırakıyormuşuz, fotoğraf çekinip bırakıyormuşuz ve aç kalmalarını umursamıyormuşuz. Fotoğraflarla uplayan ben olduğum için üzerime alındım.

insanların hepsini genellemek ve ön yargı ile yaklaşmak oldukça basit tabii ki. Burada sokak hayvanları için mücadele etmeyen adamlar gelmiş genelleme yapıyor. tamam anneciğim sen haklısın deyip geçerim. Buradakilere asla laf anlatamazsın asla! At gözlüğünüzü takıp klavye başına geçin siz her zamanki gibi.