bugün

Bir sorudur.

35.
Bir tane.
3 tane var. ikisine kollarımı koyuyorum diğerine de sırtımı yaslar gibi yapıp öyle uyuyorum.

(bkz: garfield)
Tam beş adettir. Biri boşta kalan kolları doldurmak için diğer dördü yatağın iki yanında ikişer adetten rahat bir yuvarlanma için beni hazırda bekliyor. Alçak yastıkta uyuyamıyoruz malesef.
5. Üç tanesi u yapacak şekilde yatağın baş kısmına, biri ayaklarının altına, bir tanesi de joker, bazen sarılmak adına, bazen bacak arasına, bazen sırta destek olarak...
yastiksiz.
Tek yastık.Ama o tek yastık ben yatarken Çok yer değiştiriyor.
Yüksek Yastıkla uyuyabilen biri olarak iki.
Çoook yastıklaaaa
bugün ikiydi. Yan yana koyuyorum, böylece yatağın solundan sağına kadar hep yastık oluyor.
Toplamda dört yastık. Bir tanesi kaz tüyü başımın altına, bir tanesi küçük yastık koynuma basmak için, bir tanesi bacak arasına, diğeri de duvarla yatağın birleştiği noktaya.
üç. birisine yatıp diğerine sariliyorum biri de köşede duruyor film izlerken sırtıma koymak için .
0<x<=1 şeklinde cevap verebileceğimdir.
ikidir. birine sarılarak uyuyorum ama sabah bi bakıyorum yastığı yere fırlatmışım. o kadar alışkın değilim yani.
Bi ikili yastıkla ben uyuyordum sanıyordum bütün ülke çift yastığa girmişizya yaşasın yüksek yüksek tepeler.
Yastıksız uyurum.
Uzun ikili yastıklardan kafamın altına, uzun ikili yastıkla sarılıyorum. Bazen önümde boş yastık olunca arkama koyuyorum falan.
üçtür efenim.
Yalnızken 3 ev arkadaşıyla (erkek) uyurken 2 diğer insanlarla 1.
herzaman iki. alta sert yün yaztık üste şu konfor yastıklarından.
ikidir. bazen üç olduğu da olur.
Yastıksız uyurum. Anarşi budur.
iki tane.
Bir tane olunca başım çok alçakta oluyor, ben her zaman yüceltilmeyi hak ederim falan.
bi benmi yastık kullanmıyorum aq cevaplara bak en az 2.

asla ve asla yastık kullanmam, acaip rahatsız oluyorum.
türkiye nüfusuna göre yastıkların daha fazla satılma nedeni anlaşılıyor.