bugün

amaan bi kağıt parçası için değer mi.
değdi amk.
haa s.ktir.
Yine girdi hanına koyayım.
"içim yanıyor" evet. bugün reyonda indirimli görünen bir allık fırçasını bir de ihtiyacım olan birkaç şeyi aldım ve kasaya gittim. kasada söylenen fiyatı düşünmeden verdim. çıktım. tam "neye verdim ben bu parayı" diye düşünürken arkadaşım "biz ne aldık ki?" dedi. fişi çıkardık baktık. fırça reyonda yazan fiyattan 7 lira kadar fazlaydı. geri döndüm. sordum. o fırça o fırça değilmiş de bu orijinalmiş yıkanabilirmiş ve kopmazmış da‚ markasından dolayıymış da... E 7 liralık fırça da kopmuyor ki yıkanınca. ama iade falan etme girişiminde bulunmadım. çok güzel bir fırça fakat hâlâ içim yanıyor.

edit: fırçayı kullandım ve dün akşam yıkamak istedim. rutin makyaj fırçası yıkamalarından biri. aldığım fırça renkli bir fırça. turkuaz gibi bir renk. önce ılık yapmaya çalıştığım ama sıcağa daha yakın olan suyla ıslattım daha sonra -ben şampuan kullanarak yıkayanlardanım- köpürttüm fırçayı. fakat o da ne köpük turkuaz turkuaz. neyse duruladım soğuk suyla. ikinci kez yine bu işlemi yaptım. köpük beyaza yakın bir hâl aldı. en son bir kez daha ılık -bu sefer gerçekten ılık- suyla duruladım yine hafif renk verdi. ayrıca benim ucuz olan diğer fırçama göre kılları daha fazla dökülme yaptı.

''su sıcağa yakın olduğundan dolayı renk vermiştir'' diye düşünen olursa diğer fırçalarım da verirdi diye düşünüyorum.

yani hâlâ içim yanıyor. hem de çok.
Lanet olası federaller.
akpliler için; "olsun çalıyor ama çalışıyor"
ağız dolusu bir hassiktirdir tabii ki. veya vay amına koyayım da olabilir.
"amına kodumu oğlu ayak üstü sikti bizi"
muhtesem universiteye hazirlik gunlerinden birinde, kutuphanede 4 saat calismis ve ardindan yemek molasina cikmistik. muhabbet ederken bu gunde herzamanki gittigimiz cigkofteciye gittik. selam verip girerken tanidigimiz sahibi yok tu bu gun onun yerine akrabalari vardi. neyse dedim, oturduk 3 umuz de birer porsyon cig koftemizi soyledik. o andada garason bize bakip bizi dinliyordu arti bir gicik olduk oglana, sonrasinda geldi koftelerimiz baktim ki ahmet abinin koydugu lavas kadar bol koyulmamis. herkese birertane konulmustu. biliyosunuzdur lavasta patir kutur bitti ardindan yenisini istedik 6 tane daha getirdi sonra iki tane daha. tabi ben 3 lavastan sonra doyuyorum. bizim okuzler doyamamisti. taki hesabi ogrenene kadar kursaklari gayet sakindi. tuttu 23 lira dedi bize. kafa goz salladim, siz ekmekten para almiyordunuz ne ayak diyemedim girdi gitti hesap.