bugün

diye yemin etmişcesine ve utanacakları yerde hala yüzsüz yüzsüz olayın bir halk ayaklanması olduğunu kavrayamayan iq'su ayakkabı numarasına denk zavallıların sayıklamaları olan paylaşımları aktarıyorum;

Reyhanlı için bu kadar ağlamayanlar ağaç için Taksimi birbirine kattı...

"karnımdaki bebeği öldürmek hakkımdır diyerek kürtaj yasağına karşı çıkanların ağaçlar kesilince vicdanı sızladı."

"1 Mayıs'ta ağaçları kökünden söküp polise fırlatan zihniyet, şimdi ağaç savunuyor."

"Bunların derdi ağaçların kesilmesi değil dertleri ağaç olsaydı yılbaşı gecesi çam ağaçlarını kesmezlerdi."

"imamhatipliler biber gazını yerken sizin "biraz daha şiddetli" naralarınız yankılanıyor hala gökyüzünde."

"isminin başına TC yazan zihniyeti şimdi de AĞAÇ yazmaya davet ediyorum."

"Kafayı çekip çekip ağaçlara sevgilim diye sarılan tipler! ağaç sevdalısı olur tabi.."

"Taksim'de 50 ağaç için üç gündür eylem yapanlar Suriye'de onbinlerce insan ölürken gıklarını çıkarmazlar"

HiÇTE iNANDIRICI DEĞiLSiNiZ hemde hiç..

-işte bu kafa şüphesiz ki önünde anasına hallenseler sesini çıkaramayacak güç sevicidirler, yazık ulan.-
6.filoyu kıble edenlerdir.
--spoiler--
isminin başına tc yazan zihniyeti şimdi de ağaç yazmaya davet ediyorum.
--spoiler--

bunu tuttum. yapsanıza len, çok iyiymiş. *
akp savunanlar ya da çoğunluk olduklarını sananlar için en iyi açıklama budur: (bkz: #19913556)
ülke bunların elinde olsa demekki hergün olay, hergün kargaşa olacak, istedikleri gibi at koşturacaklar, anarşi önceden olduğu gibi güzel ülkemde kol gezecek.

hayatında ağaç dikmemiş insanlar birden çevreci kesildiler. olayın ideolojik olduğu ortada. bu yapılanlar Osmanlı'nın topçu kışlasını parka çeviren ismet inönü' yü savunmak için.

ne kadar eylem yapılırsa yapılsın sandık herkese en doğru cevabı verecek.