bugün

önce pastırmaya sonra da insanın kendisine yaptığı saygısızlıktır. kayseri'ye giren birisi zaten ister istemez pastırma kokusunu içine çeker. o mis gibi kokuyu duyup da kendini en yakın pastırmacıya atmayan insanın akıl sağlığından şüphe duymak gerekir.
parasız insandır, ben bazen özellikle şehirdışına çıkıyorum geri kayseri'ye geliyorum belkim bir aksilik olurda bende pastırma yerim diye ama olmuyor zira kilosu 60 tl.
pastırmayı sevmeyen insanın yapması doğal olan eylemdir. ne var yani herkes sevecek diye bir kaide mi var?
(bkz: bamya)
dönüşte otobüste mesela yanına değer verdiği bir insan oturacak ya da önündeki 1 hafta içinde yanında yemek yemeye korktuğu ekstra tedbirler aldığı bir insanın yanında bulunma ihtimali vardır. *
bu vatandaş üniversite için kayıt yaptırmaya gitmiş de olabilir. 4 sene buralardayız diye düşünmüştür.
kapalı çarşı girişi-bürüngüz cami arasına girmemiş kişidir. o bölgeye girmiş olsaydı yemeden çıkması çok zordu.
o müthiş tadı, kokuyu, o hazzı kaçırmış insandır. *
texas'a gidip kurşun yemeden dönmek kadar esrarengiz acaip eylem, bunu yapanlar var.
sucuk, pastırma, mantı ve bilimum güzel mamalar yenmeli, eve çemen topu olarak dönülmelidir.
her şey yerinde güzel.
Namaz kılmak için camiye gittikten sonra ossurarak abdesti bozup camiden ayrılmaya benzer.
güncel Önemli Başlıklar