bugün

Özellikle 4 aydır üzerimde olan ve bir nebze de olsa hoşuma gitmeye başlayan çok garip ve anlamsız bir his.
amaçsızlık ve bir boşluk hissi var içimde kendimi özümü kaybettim uzun zamandır onu arıyorum sanki bir parçam yok olmuş gibi.
Geçemediğim yollarda kendini tüketmek ...
Sıradaki bölümü kendini aramak olacak his.
Varlığımız madde ile mümkün kaldığı müddetçe hepimiz kayıbız.
Çok uzadı bu dünya sürgünü:(
navigasyona adresi yazıp beni başka bi adrese götürmüş gibi olan durumdur.
hayal kurarak, harekete geçerek, yeni insanlar tanıyarak, rutinleri ve dengeleri bozarak içinden çıkılması mümkün olan kuyudur.
Bir an önce aramaya başlamalısın.
Bazen yalnızlığın danişkasının yaşandığı zamanlarda girdap olup içine çeken korkunç duygu.
belki de kayboluş insanın kendini bulmak için çıktığı zorunlu bir seyahattir. bu yüzden insanın yaşadığı süre boyunca kendini salmasını gerektiren durumdur.
bulan olur elbet.
unutulmuşluk, saçmalık, anlamsızlık, aşksızlık, depresyon içinde sürüklenip yaralanırken insanın üzüntüsünü arttıran his.
hele ulaşabileceğim mutluluklarla sadece idare edeceğimi, hayalimdeki kadar bile içime sinmeyeceklerini bilince neden mücadele ettiğimi sorguluyorum bazen.
bu dünya da hayat da canımı çok sıkıyor. ne hissettiğimi, ne düşündüğümü kimse umursamıyor. beni tanıdığını zannedenler ne kadar öfkeli ve yaralı olduğumu bilmiyor.
maruz kaldığım bu saçmalığı sevmiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar