bugün

çok rahattır ve rahatlıktan doğan potensiyel tehlikeli insandır. buna kinini ve nefretini de katarak daha da tehlikeli ve itici olur.
Benim gibidir serseri mayın gibi tehlikeli ölümü ise çoktan göze aldık.
raj kapoor gibi olmak
avere
görsel
işte o benim. O yüzden her türlü kavgaya girerim hiç korkum olmadan.
özgür değildir, bekar değildir, cesur değildir, yerine göre çok uysaldır, önüne sürdüğünüzü yer, yönetilmeye hazırdır.

uzakta değildir bu insanlar, özel veya azınlık ta değillerdir. halk denilen kitle, kaybedecek hiç bir şeyi olmayan insanlardir. karizmatik bir tarafları yoktur.
Hipernova patlamasına benzer bir çekicilik yayar. Yarattığı karadeliğe çekilmeden evvel hissedeceğiniz son şey muazzam bir hayranlık olacaktır. Eğer bilinçli bir tercihse tabii. Onlar her daim kazanacak olan kaybedenlerdir.
güçlüdür. hiçbir şeyden korkmaz.
Her konuda samimi olan insandır.
Kazanacak çok şeyi olan insandır .

Tabi kazandıktan sonra tekrar kaybetmeye hazir olmalıdır .
Kendine güveni tam olan, rahat birisidir.
hayatı vardır.
Ona aslında kaybedecek hiç bir şeyi olmamasının ceza değil ödül olduğunu hatırlatın ve diyin ki 'bak kardeşim belki kendini küçük görüyorsun ama aslinda cok buyuksun kalbin varya hani su sol yaninda olan pit pit diye o atan kalbin günde 100 bin defa atiyorken bence sen ona ihanet edemezsin buna deymem dostum' gibi ikna edin ve kurtulun.
sahip olduklarının farkında olmayan insandır.herkesin kaybedecek bir şeyi vardır .
korkulası kişidir. çünkü kaybedecek bir şeyi olmayan veya kalmayan kişi her şeyi yapabilir.
Her itlik beklenir kollayın götü derim .
Potansiyel katildir.
benim bu.
her şeyi olan ve aynı zamanda kaybedecek hiç bir şeyi olmayan insandan daha tehlikeli değildir.
kazanmak için her şeyi yapar, kaybedecek şeyi yoktur çünkü.
Tehlikelidir.
şuan aynen bu ruh halinde insanım. geçer.
yapacaklarının sonucu hayatını/hayatları bile söndürseler aslında kazanacak noktaya gelmiş kişilerdir.
Aslında herkesin kaybedecek bir şeyi vardır somut olmasa dahi soyut ; ama illa ki vardır . Saygınlık, şeref, onur, sevgi.. bunlar insanların kaybettiği değerler arasında yer alır bunun dışında iş, arkadaş, para, aile... gibi kaybedilecek değerlerimiz de vardır ; ama korkak olmamalıyız hayatta kaybedeceğim düşüncesiyle yaşamayı bilmeli, adımlarımızı ona göre atmalıyız bazı kayıplar daha büyük kazançlar elde etmemizi sağlar bunu bilerek cesaretli olmalıyız hayata karşı ....
tamamen özgür olan insandır. artık herşeyi göze alabilme derecesine geldiği için evet korkulmalıdır.
Uzak durulması insan, hayatınızı sker dikkat edin bulaşmayın
güncel Önemli Başlıklar