bugün

Öpüşürken kavga etmek mümkündür ama aksi hiçbir zaman olamaz.

Alın size kanıt;

http://www.cnnturk.com/ha...-cinayetinde-flas-gelisme
sırf bunu yapmak için kavga başlatmıştır. zaten kavga ediyoruz kızsa bile bişey olmaz deyip girişilmiş bi harekettir.
Anca filmlerde olur böyle şeyler. Hayal kurmayın gençler.
hiiiiii filmlerdeki gibi, çok seksi olduğunu düşündüğüm, bazı zamanlarda da ters tepebilecek romantik ama riskli harekettir. kes artık şu kavgayı ve öp beni, lanet olsun. vuuuhuuu ve ayaklar yerden kesilir ya da bir tane tokat geliyor.
birden denenirse olmaz hatuna kafa atarsiniz yanlislikla.. ancak guzel 1-2 kelimeyle sonuc alinabilir..
ölmeden önce yapılacaklar listemin arasında olan eylemdir.
ölmeden önce yapılacaklar listemde bulunan eylemdir.
Tatlı tatlı didişirken çok romantik olur. He gerçek kavgaysa er kişi yaklaşamaz bile.
kadın gerçekten kızgınsa tokat yeme ihtimaliniz %76,9 dur.
Eğer hoşlanılan kişiyse ve güzel öpüşüyorsa gayet ateşlidir.
türk filmi klişesidir. sırf gidişat böyle olur diye kavga edesi geliyor insanın ama sonuçta ayrılık var maalesef.
Film ve dizi klişesi.
görsel
kız kişisi türk kızıysa tokat atma ihtimali diğer kızlara göre yüksektir.

en güzeli karşılıklı olarak aynı anda yapılandır.
Karşı cinsle girilen kavgada yaşanab..

yani inş öyledir. yoksa..?
esnaf kavgasında yapılmamalıdır.

veresiye kavgası yaparken bakkalın dudağına yapışmanın da bi manası yok gerçi.
nolur mecliste yasanmasin diye dua etttigimdir. sonrasini dusunmek bile istemiyorum.
sevgiliyle yaşanan kavganın gergin dakikalarında yapılması gerekendir. ortamı yumuşatır.
muthis bir donustur. pik yapmis nefretin tutkuya evrilmesidir. bu olmuyorsa zaten o iliski bitmis demektir.
akabinde duvara yapışmak. şiddet babında. biz türküz gençler lütfen.
benimki yüzüme tükürdü o sayılıyor mu ki ?
bir keresinde başıma gelen hadise. sonra kıza "bu olmadı ya, baştan alalım" dedim. çok kurgu insanlarız gerçekten.
Arkadaşlığın bir üstü sevgililigin bir alti evresinde bulunan iki insan arasında yaşandığında tadından yenmeyecek ilahi ve büyülü bir an..
hiç yaşamadım. inşallah yaşarım. çok amin.
Çok fazla romantik film izleyenlerde gelişen deformasyonun sonucu, varolduğu sanılan hededir.

Yok öyle bir şey mavi jojoba taneleri.
iki tarafın da sinir katsayısı yükselmiş, şuur ha gitti ha gidecek, ses volümü yüksek, eller kollar ayrı oynuyor, sonra nasıl oluyorsa şlaappp diye dudaklarınıza yapışıyor, siz de ehehehehe tamam o zaman deyip süt limana mı bağlıyorsunuz?
Vallahi tebrikler, diz çöktüm, tövbe ettim şu an!
Hayır yani o moddan, bu moda nasıl şakkadanak geçilebiliyor, onu şeyapamıyor insan.