bugün

Beyindir arkadaşım hayvAn gibi şey yapıyosunuz ayı gibi giriyüsünüz Çünkü.
Küçük kardeş. Alıp fırlatması, gelişine vurulması, rakibi tehdit ederken kullanılması... Falan.
Kül tablası.

Baya zarar veriyor yalnız. Birde bazı hakim amcalar silah yerine sayabiliyor bunu. Bilginize.
(bkz: mancınık)
Bir adanalı olarak döner bıçağı.
kürsüdür efendim. kahvehanede çıkan kavgalarda ana eleman kürsüdür. böyle anlının ortasına fırlattın mı olay bitmiştir.
tirbüşondur.
Armut. Evet ciddi meyve olan armut.
Tespih telefon çakmak.
türkiyede beyzbol oynanmamasına karşı en çok beyzbol sopası olan ülkelerin başında gelmemiz cevaba yeterlidir bence.
testere.
Aduuuket cekersin..cok enerji yakmayanlari var. Çin malı..
Mızrak ucu. Evet.

Çiğli'de kavgaya gittiğimizde yardıma dağdan gelen bi elemanda vardı, nerden bulmuşsa onu artık, bizon avlıyor sanki pezevenk.
Çatal ve kaşık

Muşta dan etkili oluyo amk.
yarrak afedersin.
Bir torba dolusu büyük civatadır. Adamın amına koymuştu yalnız izlerken bile acıdıydım amk öyle kavga mı olur.

edit: imla
ingiliz anahtarıdır. denedim çok iyi.
düdüklü tencere.
Muşta. Her ne kadar kavga itemi olsa da bana garip geliyor. Ha onunla vurmuşsun ha demir çubukla. Farkı kolay taşınması mı sadece. Bırak allasen.
Anahtar deneyin. Yumruk yaptiginizda sivri yeri disariya gelcek sekilde orta ve yüzük parmaginizin arasina koyun. Çok etkilidir. Dikkat agir yaralar.
rulo şeklinde sarılmış kitap.
Kriko, levye.
Trafik kavgalarının olmazsa olmazı.
o kriko birgün bile amacına hizmet etmemiştir ama yirmi adam dövmüştür muhtemelen.
Kahvaltı çatalı bizzat tarafımdan öğrenci evinde kavgada kullanıldı sonuç yere düşen kahkaha atan iki kişi ve yamulan çatal.
Bardak cok net o an onumdeyse istemsiz firlatirim.
Altı yaşında bir kuzenim var. Parkta, Kaydırak kavgası yüzünden ağaca sarılıp sökmeye çalıştı. Sökse en garibi olabilirdi.