bugün

kavga anında karşı tarafa zarar vermek için kullanılan bazı aletler vardır. taş,sopa,keser sapı vs. uzar gider benim tavsiyem sığır sikidir. karşıki taraf aleti görünce afallar onunla ne yapmak isteğini anlayana kadar iki tane vursan yeter. joptan farksızdır polis yakalasa cezasıda yok abi karnımız acıktı mangal yapmak için aldık deyince kimse şüphelenmez. tazesi makbuldür vücutta kalıcı hasar bırakmaz.
(bkz: falçata)

denedim. %100 çalışıyor.
(bkz: döner bıçağı)
(bkz: muşta)
meyve kasası. amma plastik değil, gürgen. vurdunmu çotat diye ses gelecek.
(bkz: taş yok mu taş)
(bkz: biber gazı)

hadi cüssesi küçük olanlarda anlarım da 1.90 boylarında yarma gibi adamlar da taşıyor bunu. onlarda ne arar onu anlayabilmiş değilim.
(bkz: hesap makinesi)
ofiste kavga ediyorsanız muhtemeldir. * *
levye trafikte kavga edenler için idealdir.

kemer ise herhangi bir alet bulunmadığında ise yarar. özellikle kemeri çıkarmaya çalışmak bile seyircilerden tam not alır.
sehpa olabilir.
(bkz: okey tahtası)
(bkz: bira şişesi) sağlam vurur da şişe kırılırsa olay bitmiştir..
Serum iğnesi...

Bi acayiptir...
dildo.

lock, stock and two smoking barrels seyredenler bilir.

http://sputnikreviews.fil...2010/05/hatchet-harry.jpg
delgeç.

http://www.selkarkirtasiy...ts/00/03/00/300_buyuk.jpg
silah. Kavga başlamadan bitiyor.
efsane 3310.
(bkz: jop)
Kesinlikle çatal.
kavga anında kullanılırsa ülke olarak depresyona giriyoruz.

(bkz: anayasa kitapçığı)
Liseyi adana erkek lisesinde tamamladım ve motor meslek lisesiyle araları baya bir yakındır.sürekli olarak birkaç grup hergün belirli saatlerde kavga etmeye gelirlerdi.
bu güne kadar ellerinde silahtan muştaya döner bıçağından sallamaya herşeyi gördüm ama en garipsediğimse çocuğun birinin bacagına saplanmış olan tornavida olmuştu.
(bkz: terlik).
(bkz: kemer)
(bkz: levye)

hayret kimse yazmamış.

edit : garipsemiyormuşuz arkadaşlar , kavgaların olmazsa olmazıymış eksi vereydiniz levye ile kafama vurmasaydınız .
42 numara halis el yapımı kösele ayakkabı.20*45 aliminyum köşebent.