bugün

ergennin teki, liselinin önde gideni, kadından anlamayan, yolda gördüğü bir kızın arkasından bakacak kadar anti elit bir vasfa sahip, evinin ücra köşelerinde mastürbasyonel faaliyetlerle gününü ya da gecesini geçirip belki de ardından gusül abdesti bile almayan nitelikte, sayılan isimler haricindeki kadınları takıldığı ortamda anlatırsa sanki kendisine gülüneceğini sanan salaklıktaki erkektir.
(bkz: ahmak beyinli)
bir daha düşünülmesi gereken önerme.*
stoya: görsel

kate upton: görsel **
kedi uzanamadığı ciğere.. neyse ben bişi dmyrm.
son otuz senedir kadın diye hülya avşar, sibel can ve seda sayan'ın yutturulduğu ülke gençliği için normal olandır,

ln. hubble teleskobunda olmayan merceklerle tutup kate upton'un kıllarına zoom yaparlarsa o fotolar elbette size iğrenç gelir, yapmayın etmeyin.
idrak problemi yaşayan erkektir.

ben bu 2 kadının fotoğrafına bakınca beyin algılamıyor. çirkin kadına çirkin der, güzele güzel der kenara çıkarım. ama bunlara bakınca vodkalı gazoz içmiş pavyon karısı gibi sırıtıyorum sadece.
neyi beğendiğini bilmiyordur. biri koca memeli biri ufak memeli. meme memedir ama ikisini birden beğenmek pek mantıklı gelmiyor.
Ahmak arapça bir kelimedir, anlamı beyinsiz demek. Ahmak beyin eşittir beyinsiz beyin, keza beyinsiz beyin olması mümkün olmadıgına göre kate için de begenilmemek mümkün degildir, stoya ya karışmam, mahallemizin kızıdır saygı duyarım.
artık kate upton u beğenmiyorum.
maymun iştahlı olduğumu daha önce söylemiş miydim?
yaşasın miranda kerr.
başlığı açan vatandaş muhtemelen mutahassıp bir sitede bu hatunların resmini görmüş, pek beğenmiş, izdivaçlarına talip olmak üzere iletişime geçmek için gugıl'da aratmış, karşısına çıkan manzara karşısında şoka uğramış ve kendini aldatılmış hissetmiş, sonuçta böyle bir sendroma tutulmuş... çoğu erkeğin sorunudur bu.. arkadaşların belirttiği gibi "kedi-ciğer-mundar" dik üçgeninin hipotenüsüdür..

(bkz: birlikteyken güzel olan insanın ayrılınca çirkinleşmesi)
kezban hayranları tarafından ahmak ilan edilen erkektir.
ılıktır.
doğru önerme. ikiside birbirinden iticidir zira.
stoya icin sonuna kadar katilirimda, kate icin hasa de!
ikizler burcu kadınlarını beğenen erkektir. ikisinin başka bir ortak özelliği yok çünkü.
kate upton'u sikeyim stoya candır diyen erkektir. yarı ahmaktır yani.

(bkz: ben)

kate upton mum ışığı ise stoya güneştir.
verse heyecandan çükünün yerini unutacak adamların beğenmediği kadınlardır.
normaldir. sende kate upton kadar çekici olsan seni de beğenir.
Christy Mack gibi bir kadın varken doğru olandır. kadın tabirinden zerre anlamaz.

stoya nedir lan!

http://galeri.uludagsozlu...om/r/christy-mack-413655/

kate upton ne lan!

http://galeri.uludagsozlu...om/r/christy-mack-413647/
hayallerde yaşamayı seven erkektir. ve ahmak beyinli olduğu söylenebilir. hiçbir zaman ulaşamayacağı kadınların hayalini kuracağına kendi eşinin/sevgilisinin hayalini kurması daha mantıklıdır.
ikisinin ismi bir arada görüldüğünde bile kanı beyinden başka tarafa çeken, kalp atışını hızlandıran kızları beğenen sağlıklı erkektir.
dişidir bunu söyleyen.ne yapsin garip kıllı kol, bıyık boy ile orantisız iki lob..vs. bilmez ki onlar erkek alemine rahmet olarak gönderildi.
kate upton'ı ve stoya'yı beğenen göz var nizam var lafının ne demek olduğunu bilen erkektir. hadi birini beğenmeyebilirsin de ikisini birden beğenmiyorsan hormonlarda sıkıntı var demektir.
Ahmakligin tanimini bilmeyen yazar soylemi.
sen ne konuşuyorsun lan değişik.