bugün

nedense diğer sözlük yazarlarının yapıştırdığı etikettir.
mesela kimilerine göre bu kadını beğenmiyorsan gaymişsin.
suratı bir gram güzellik taşımayan ama bir çift büyük göğüs sayesinde ünlenen bir kadını gerçek anlamda güzel bulmayan bir erkek/insan kadar normal kim olabilir?
ben burada kate upton'ın yüz güzelliğinden bahsedip vücudunu teşhir etmesinden hoşlanmadığımı söyleyince farklı/değişik bir şey oluyorum. ama arkadaş bir çift göğse salyalarını akıtarak "göğsüne odaklan, göğsüne odaklan" diyerek orgazma ulaşınca çok nomral oluyor.
söyle bakayım, sen bana abazan diyorsun ama hangimiz daha çok hak ediyor bu sıfatı?
elleri nasırlı kişinin begendigi birini diger elleri nasırlı kişi begenmek zorunda degildir.
--spoiler--

kate upton'u artık beğenmiyorum panpa.

--spoiler--

adamla ortak bi yönümüz çıktı lan. kate upton canım, buraya kadarmış.
http://www.uludagsozluk.c...%20topuk%20sivri%20burun/
ciddiyse tamamen doğruyu söylemektir, tastamam farklı olmaktır.

ama yine de adam içindenhe yarram he der.

(bkz: fark budur)
lan beğenmiyorsam derdim farklı olmak değil amk, bu kadar mı aklınız şeyinize kaçtı? sizin gibi am göt memeciler yüzünden, erkek diyince hep "sapık" "abazan" "osbirci" gibi yakıştırmalar yapılıyor. kate uptonu beğenmeyen ibnedir diyenlere, sadece şunu söylüyorum "bi siktirin gidin amk"
Kate upton' ı beğenince, popüler kültür içinde konumlanmış sıradan bir mal değil de, yüksek beğenileri olan zevkli bir insan olduğunu düşünmek kadar büyük bir yanılsama değildir.
Sen kate upton' ı beğenirsin ama düğününe bıyıklı kezban gelir.
göt meme abazanlarının kate upton'u nasıl beğenmiyormusunuz lan isyanıdır. *
polemiğinizi skeyimdir.

beğendik desek, getirip koynumuza mı sokcan lan. beğenmiyorum işte, var mı?
-kate upton'ı beğenmiyorum
+o da sana bayılıyordu amına koyim

(bkz: sami modu)
beğenmiyorumdur, nasıl kıvanç deyince ayılıp bayılan kızlara kezban yaftası yapıştırılıyor ise kate upton'u beğenmeyen ibnedir demenin de bundan bir farkı yoktur.
komikliktir. bu kız halimle ben beğeniyorum la , neyin beğenmemesini konşuyorsun sen?
insanın aklına " artık nasıl birini zikiyorsa " gibi şeyler getiren kişilerdir.

edit 1 : hakketen güzel değilmiş dayı kate upton ben karıştırmışım.
--spoiler--
kate upton'u beğenmiyorum efendim
--spoiler--

ne yapayım efendim.