bugün

günümüzde kabak gibi meydanda olan durumdur. popüler kültür sağ olsun artık erkekler de kızlar gibi birbirleriyle rekabet ediyor. vücut çalışıyor, lazer epilasyon yaptırıyor, kaslı olmaya özen gösteriyor.

dikkat ederseniz eskiden televizyonlarda kadın bedeni ve kadın seksapelitesi ön plandaydı oysa son dönemde ibre erkeklere döndü. şimdi bakıyorsun her dizide en az 2-3 tane kaslı erkek var. haliyle kızların da bunlara olan ilgi ve beğenisini gören erkekler mecburen spor salonlarında alıyorlar soluğu. erkekler de kendilerini birbirleriyle çok daha fazla kıyaslıyor, daha kaslı ve bakımlı olmaya özen gösteriyor artık. aslında bu durum da belki en çok kızlara yarıyor ama işin ucu fazla kaçtığı zaman erkek kendi kendine aşık oluyor. sonunda kendi kendisiyle rekabet eder bir hale geliyor.

sadede gelirsek, bugün popüler kültür artık ibreyi kadın vücudunun metalaştırılmasından erkek vücudunun metalaştırılmasına kaydırmıştır. bu durumda da geçmişte kızların birbirini kıskanmasının ve kıyaslamasının yerini erkeklerin birbiriyle olan rekabeti ve kaslı vücuda sahip olma takıntısı almıştır. bu nedenle de artık kadınlar kadar erkekler de kaslı vücutlara imreniyor ve sağlam, kaslı bir yapıya sahip olmak istiyor.
Mesela Oren Fransez
http://www.burcmagazin.co...er-sevgilisi-ile-tatilde/
mini etek giyen bacağı güzel kızın, diğer kızların dikkatini üzerine çekmesi gibidir.

güzel, bakımlı kızlar erkekler kadar kızların; kaslı, yakışıklı erkekler de kızlar kadar erkeklerin dikkatini çeker. Bu doğadaki rekabet duygusundan başka bir şey değildir.
(bkz: yok öyle bir şey)
Normaldir. Çünkü ona özenir . Bakar ve der ki ; vay anasını ! Bende böyle kaslı olmalıyım. Kızlar beni de böyle kesmeli. Sonra çalışır çalışır kaslı olur. Sonra ne mi olur ? Bir sevgili yapar ve Allah belasını vermiş olur. Hepinize başarılar.
Oturur karı gibi kaslıyı çekiştirirler, bok atarlar. yok gey bu, yok bunun siki kalkmaz, hep tozlarla şişiyolar, ya bu kadar istesem iri ben de olurum ama iyi değil ki. Bi ton böyle konuşurlar tırnaklarını yiye yiye.
Bastır alttan elinle bastır bastır asfsk.
Kaslı erkekleri severim. Kızların yanında aptal aptal konuşup çıtayı düşürürler. Sonra "abi kas da yaptım neden vermiyor kızlar" diye ağlar kodumun sığırları.
eski ev arkadaşımı surekli mıncıkladığım doğrudur.
Kimin ilgisini çekmez ki.
Yok lan benim hiç ilgimi çekmiyor mesela. Meraktan soruyorum. ibne falan olabilir misiniz . Asjsghdsjg..
görsel