bugün

bi karslı olmak değildir sonuçta.
kasli olmak siradanlasti diyen kisinin vucudunu gercekten merak ettim.
O siradanlasti denen sey icin ben sahsen haftanin en az 5 gunu , 2-3 saat salonda gotumu yirtiyorum, her agzima attigim yemegin besin degerlerini hesapliyorum, geceleri bazen kas-eklem agrisindan uyku uyuyamiyorum, o yuzden.
Kasli vucut marketten alinmiyor. Cok buyuk emek, vakit, para,disiplin gerektiriyor. Bu kadar emege biraz saygi bence.
Kezoların yakında benimle ilgilenmiyor spor salonunda takılıyor arkadaşları ile diye çizik atacağı topluluk.
Dwayne johnson gibiyse, her an farklı hali beklenir. Bazıları siradanlastiriyor ama.

Evet
--spoiler--
dwayne johnson gibiyse, her an farklı hali beklenir.
--spoiler--

bu kadar meraklisiysan buyur bilgileri. Bi telefon ac, belki oda sana karsi bos degildir.

Dwayne Johnson Phone Number: +1(323)951-9839
Dwayne Johnson’s Email Address: Privacypolicy@TheRock.com
Dwayne Johnson’s Official Website: https://therockgear.com/
Ayh onlar bende zaten var. Hıhhhhsbsjs.

Evet
sadece kadınları ilişkilerde en çok etkileyen unsurlardan birinin, fırlamalık ile birlikte, ezici biçimde diğer unsurlara fark atarak dış görünüş olduğu günümüzde pek de şaşırtmayan gelişme. çoğu kadının partner tercihi belli, '' az biraz yakışıklı, benden uzun, beni güldüren biriyse havada kaparım ''.
kas isteyen herkes tarafindan kolayca yapilabilecek bir sey.
karizma dogustan gelir. kasli karizma kaymakli tatli gibidir.
bence daha sıradanlaşmadı aslında ama erkeğin kası olur zaten yani. spora gidiyorsa kaslı olur.
--spoiler--
kas isteyen herkes tarafindan kolayca yapilabilecek bir sey.
--spoiler--

görsel
yaşına göre karın kasların çok iyi diyen olmuştu bir keresinde.
biliyordum kassız olmanın bir gün hak ettiği değeri göreceğini...
E bende kas yok denecek kadar az.

Şimdi siz hepiniz aynı, ben farklı; siz hepiniz, ben tek mi oldum.
Hakikaten lan, bu ülkede artık herhes kaslı.
Ben kasa kas demem, kasa kasa alıp, tabak tabak görüp, göz doymayınca :-)
Karslı olmanın diye okudum. Allah allah diyorum, yumurta yiyemiyorlar.

Allah affetsin sjsjsjk.

Evet
instagram' da sürekli spor yapıldığı sırada atılan videoları gördükçe akla gelen durum.