bugün

evde koca yatağı karı yatağı ayrımı yapılıyosa normal durum.

(bkz: karı yatağı ne la)
donuna kadar alıp boşanası erkektir.
donuna kadar almakla beraber, videoya alıp etrafa madara edilecek erkektir.
tek tesellisi ''eşim yatakta beni tatmin etmiyor'' olan erkektir. seni tatmin etmiyorsa ver başkasına. ördekle köpekle ilişkiye giren adamlar var. hiç olmazsa onları rahatlatır kediyi köpeği ölümden kurtarmış olursun.
şerefsizin önde gidenidir. yok başka açıklaması. karısını sevmiyormuş, yok boşanacaklarmış zaten falanı filanı yok bunun yavşağın önde gidenidir o erkek.
herhangi bir çocuğa baba olmaması gereken ve hatta neslinin tüketilmesi gerekli, gereksiz canlı tipidir. sarf ettiği oksijen verdiği nefes bile zarar bdp'li çocuğu denebilir aslında.
Yan odadaki kendi aldığı çekyatına geçerse sorun yaşamayacak erkektir.

Başlığı açan arkadaşın zoruna giden kocasının başkasıyla sevişmesi değil, paylaşılan ortak yatakta veya karısına yani kendisine ait yatakta sevişmesi anlaşılan. Mesela adamın ofisinde sevişseler kızmayacak.
boşanmadan önce, yeni yatağın parasının tahsil edilmesi gereken erkektir.
ayıptır. bazı zamanlar günahtır.
Annesinin evlendirdigi erkekdir.
karısı tarafından bıçakla öldürülmesi gereken erkektir. yataktaki diğer kadında yaralı olarak tedavi altına alınmalıdır. kadınlar kocaları tarafından yakalandığı zaman genelde bu tarz haberler görüyoruz gazetelerde, haber bültenlerinde. yüce rabbimden bütün herkesin eline, beline, diline sahip olmasını diliyoruz.
hemen enselenecek erkektir.

bi kere o kadın kesin saç tüyü bırakacak, olmadı kokusunu bırakacak. o çarşaflar değişmeli, yıkanmalı, kurutulmalı. tabi o kadar zamanın varsa. hadi diyelim, yıkadın kuruttun. senin onu yıkayıp kuruttuğunun farkına varan karın "aaa, hiç yatak yorgan yıkamayan kocacıım bana sürpriz yapmış" mı diyecek. nah diyecek.

valhasıl-ı kelam bırakın karısının yatağında sevişmeyi, kendi evine bile kadın atsa; tillahi yok yakalanır. benim gibi uzmandan söylemesi. otele götürsün, orda sıkıntı olmaz.
her gün aynı yemek yenmez felsefesini benimseyen kimse.
karısından intikam alma güdüsünde olabilen erkektir. ahlaki yapıların sabit olmadığı şu dünyada yadırgamadığım insandır. O kadın ki evlilikten sonra kocasına olan ilgisini azaltmışsa bu zaten benim malım diye tribe girmişse helal olsun diyeceğim adamdır. *
Fantezi düşkünü çapkın erkek.. Beyler defansa gelin arada.. Yakalanmayın.
otel parası vermek istemeyen erkektir. evet.
güncel Önemli Başlıklar