bugün

erkek değildir,tam bir sümsüktür.evet.
akıllılık yapan erkektir. 10 yıldır ehliyetim var, türkiyenin her yerine seyahat ettim neredeyse, ankara ve istanbul da araba kullandım, ve bütün bu tecrübelerime dayanarak ulan ben manyak mıyım araba kullanmak kadar stresli bir işi sürekli icra edeyim. arada hatunda kullansın ki kafamı dinleyeyim. hadi uzun yol neyse güzel de şehiriçinde işkence resmen.
karısı ehliyetsiz olursa nikahlarının sıkıntıya gireceğini bilen akıllı erkektir.
(bkz: medeni hukuk)
Karisinin toplu tasima eziyetinde sıkıntı çekmesine gönlü razi gelmemiştir. He toplu taşımanin kendisi eziyet asla değil, eziyete dönüştüren sozlukte de mevcut olan zihniyettir.
bu zihniyet trafikte kadını tacize de sebebiyet verir mesela. Ne yapsın bu kadın helikopterle ulaşım sağlasin madem...
konuya donecek olursak Ehliyet hediyesi bir de araba çekerse altına daha ne olsun...
yahu o zaman sen kime küfredeceksin trafikte. yetheeer artık açma başlık. olmuyor işte zorlama. hobi olarak yap. git ekşide yap.
Kusura bakmasın ama..
Modern erkektir. Ne var olm bi biz mi sürcez?
vermemeli..

kadın bir bakışıyla bile aldatabilir erkeğini.

bir camı aralamasına bakar. eskiden otomatik değildi biliyorsunuz. şimdi küçük narin parmaklarıyla bir düğmeye basmaları yetiyor.

siyah cam tasarısı niye iptal edildi sanıyorsunuz..

neyse eyvallah...
kadın erkek eşitliğine ve kadınına saygı duyan erkek gibi erkektir.
izin vermeyen canlı bildiğin arap piçidir.
Normal insandır. Yapılması gerekeni yapan erkektir. izin vermeyince kendini bi halt sanan dallamalar gibi değildir.
izin isteyen kim.
Evin reisliğini de karısına bırakan kılıbık erkektir. aynı zamanda o kadın mutlaka o arabayı bir gün bir yere vuracak ve araba masraflarını da o erkek enayi gibi ödeyecektir.
gayet doğaldır üstelik maddi durum iyiyse.
karısının ehliyet almasına izin vererek karısını trafikte tehlikeye atacak olan erkektir. buna erkek bile denmez. evet.
karısının ehliyet almasına izin vererek karısının trafikte zor duruma düşmesine sebep olabilecek erkektir. evet.
görsel
biraz ılık bir erkektir. karısını seven erkek karısının ehliyet almasına izin vermez. karısının ehliyet almasına izin vermeyen adam adam gibi adamdır.
Babet çorap da giyer Allah affetsin.
izine gerek olmayan şey. Sevdiği kızın hayatına bu kadar müdahale eden erkek dar görüşlüdür. Yobazdır.

(bkz: sanane)