bugün

yoldan geçerken yuvalarına getirmek için yemek arayan pis karıncaları ayakkabı tabanıyla ezmenin verdiği zevktir. bi defasında 5 tane birden ezmiştim rekorum 5. evet.
insanoğlunun hayvanlaştigi zevklerden biridir.
ezmek değil de yollarını kapatmak hakikaten zevk alınan ufak sapıklıklar kategorisine girecek bir eylemdir. böyle bi mala bağlıyorlar ya bayılıyorum.
Vay amk ne ilginç insanlar var.
günahtır.
formik asitle öldürülmesinden zevk alacağım yaratıktır. ne ezersen elinle o gelir seninle. allah akıl fikir versin.
piç olmaya giden yolda karınca ezmeyi zevkli bulan yazar beyanı.
Insan olmayı öğrenememiş bırak karıncayı hiç bir canlıya saygısı olmayan ucube beyanı.
insanı rahatlatır. evet.
insanı coşturan zevktir. evet.
Bir örümcek ezmek değildir. Yaz gelse de börtü böcek ezsek lan.
tımarhanelik delilerin sıçmığıdır.
zevk vermez.
karınca ezerken zevk alan kadına ne eziyetler eder Allah bilir. hayvan nolcak tüüüüüü kalıbına. maymun suratlı andropoza girmiş karı kılıklı tarkanın yol arkadaşı seni...

(bkz: zevk verdi)
Yapmayın kardeşlerim

Yapmayın böyle

Allah zalimleri sevmez

Zalimler kurtuluşa ermez.

Yapmayın böyle.
zevk değil aksine rahatsızlık verici bir histir benim için.. bundan zevk duyan kişi psikoloğa filan gitmelidir.
Küçükken çokça yaşadığım zevktir. Aklım erince bıraktım tabiki.
Şahsen insan öldürebilecek psikolojiye sahibim ama karınca ezemem.
hele hele oradan karınca sürüsü geçiyorsa, ayağımla ezerim, biter gider. bir de üstüne fatiha okudum mu tam olur.
Bir karınca yakmak değildir.
bu ne ya. bir canlıyı öldürmek nasıl zevkli olabilir? ne biçim insanlarsınız?
çocukken yapılan en zevk verici işti sanırım yani hatırladığım kadarıyla.
zevk degildir. hastaliktir. yaratan sifa versin.
Yapan görüldüğünde karınca olup ezilmeyi dileyecek hale sokmak gerekir. Evet.
şiddet ve baskıyla yetişen çocukların, çocuk yaşta yaptığı faaliyettir. bunu hala devam ettiren tetişkinlerse varmış, yazık. yerdekilere merhamet ediniz ki göktekilerde size merhamet etsin.
Küçükken günah diye basmamak için elimden geleni yapardım.