bugün

merhabalar,

her ileri görüşlü, çağdaş, anlayışlı, modernist bakış açılı her olgun erkeğin benimsemesi gereken düşüncedir. mini etek giymek bir suç olmamakla beraber kadının en önemli makyajlarından biridir. nasıl sakal erkeğin makyajı ise mini etek de kadının makyajı, o'nun süsüdür.

çağımıza göre hareket etmek her 21.yy insanının görevidir. orta çağ karanlığında kalmış yobazlar gibi karınızı çarşaf altına sokmak akıl işi değildir. bu sıcak havada kadınlara cehennemi yaşatmak, sıcaktan pişmelerine neden olmak ancak yobaz, anlayışsız bir erkeğin yapabileceği bir harekettir. özellikle avrupada bu tip sorunlar çooooktaaan aşılmıştır.

mini etek giymek kadına iki açıdan da fayda sağlar; hem onlara özgürlüklerini hissettirir hem de yaklaşan yaz sıcağında rahat etmelerini, huzurlu olmalarını sağlar. yaz sıcağında pişmezler.

mini etek giymeyi bir suç unsuru haline getirenler asıl utanmalıdır.

karımın mini etek giymesini onaylıyorum, mini etek giyme akımını da destekliyorum ...
evimizde başbaşaysak tabii ki de rahatsız etmez diyerek katıldığım düşüncedir. hatta çok memnun olurum diyerek destekliyorum.
modernist sözcüğünün bilinmeden kullanıldığı önerme. yanlış kullanım. ayrıca herkesin hayatına kimse karışamaz. giyen giyiyo, neyine bıdı bıdı yapılıyo hala burda.
Bir cumledir.

Insanlarin deger yargilarini ironi yaparak elestirmek kimsenin haddi degil. Siz tanri degilsiniz, insanlari yagilaymazsiniz. uzun uzun yazip "gavat" iması yapamazsiniz. Ayni cevrede buyumediniz, farkli kulturlerle yetistiniz, farkli dusunce yapilarina sahipsiniz diye insanlari asagilamak kolay olani secmektir. erdemli olan her kulturden giyim tarzindan insani yargilamasan kusursuz sevmek. Belki boş yere yazdim ama sizin gibi davranan biri bile fikrini degistirirse iyi ki yazmisim.
maço türk erkekciğine göre gavatlık belirtisi olan söz.

Küfretmeyim diyorum ama şair ne güzel demiş bu kadar çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz? Bu sahtekar, adi tutucu erkekler karısına mini etek giydirmezmiş. iyi güzel ama adama sorarlar siz niye başka kadınlar mini etek giyince bakıyorsunuz? Göt herifler. Sonra genelleme yapma derler. Lan geneliniz aşağılık, hepiniz boksunuz. Elimde fırsat olsa erkekleri derin çukurlara attırırım. üzerine de benzin ve çakmak. Kokuşmuş yobaz sürüsü sizi.
mi acaba şeklinde düşünülecek durumdur.
(bkz: trollüğü bile becerememek)
Türkiye cinsel açlığın Afrikasıdır.
Karıma, sevgilime kendi yanımdayken mini etek giydiririm, götü yiyen varsa bakar.
geniş söylemi.
Tercihtir.

Beni de etmez. Perdeler Çekili ve evde sadece ikimiz varsak.
Kadını istediğin kadar kapamaya çalış , aldatmak veya ilgi çekmek istedikten sonra erkeği cebinden çıkarır yine aldatır. o iş kadının meşrebiyle ilgili. Kimse maval okumasın. Neler gördü yaşadı bu yazar.
(bkz: trollüğü bile becerememek)
gerçek bir erkeğin türkiye gibi yobazların cirit attığı bir ülkede bunu demesi yetmez. ilaveten şunu da demesi gerekir; "karım isterse mini etek giyer, giydiğinde onu rahtsız edecek bir orospu evladı varsa da onun hayatını sikerim".
nasıl görüntüsüz olur bu başlık?

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

tanım : geniş erkek sözüdür.
Zaten sorun giyen kadinda degil, bakan erkekte.

Cankayada giysin, kimse bakmaz. Sincanda giyse tecavuze ugrar.

Yani durum goreceli.
Onun karısı, onun kararı bize ne amk.bir er"kek"beyanı.
(bkz: yaran başlıklar)
daha tuvalette damatlık giyerek ilk golü yemişsin.
+7 olur.
çünkü arkadaşlar, pezevenk olmak bunu gerektirir şeklinde devam edebilecek cümle.
'' çünkü bu kadının özgür tercihidir '' şeklinde devam edebilecek cümle. isteyen istediği giysiyi giyerek dolaşmakta özgürdür. bu tercihe de saygı duyulmalıdır.
mesele benim karım istedigi gibi giyinir yiyorsa hadi bi bakın bi laf edin diyebilmektir.