bugün

sözlük yazarıdır.
hakiki erkektir. karşı cinsine karşı ilgi besliyor ne var bunda.
Normal erkek. Ben de erkek meraklısıyım. Normal olan bu ....
her insan dönem dönem bir şeye merak takar oda o dönem o şeye merak takmış.
karı kız meraklısı olmayan erkek yoktur.varsa da yönelimi farklıdır.
erkekleri mi merak edeydik oğlum yaaa , ne cinssiniz amk !..
her erkeğin başına gelir.
maddi ve manevi yönden sorunu olmayan erkektir.

arkadaşlar maslow piramidi denen şey gerçek ben teyit ettim. daha ciddi sıkıntılarınız varsa karı kız aklınıza bile gelmiyor.
erkeklerin yüzde 9392732039830298738928039'u kadar olan bir popülasyondur.
erkekliğin doğasında olandır.
ara ara karı kız meselesiyle uğraşmak eğlenceli olabilir ama vaktinin tamamını böyle saçmalıklara harcıyorsa ciddi tedaviye ihtiyacı vardır. isterse iyi kalpli olsun ama düşük zekalı bir ruhastasıysa pasif bir am yalayıcı olmasının saygı duyulacak bir tarafı yok. adolf hitler bile olsa, zeki olduğu ve prensiplerinden ödün vermediği için belli bir ağırlığı var. sevenleri çok, sevmenler de davasından ödün vermediği için en azından saygı duyuyor. benim gibi ırkçı, cinsiyetçi, sevmediği insanları bilerek yanlış yönlendiren zeki insanlar da toplumda belli bir amaca hizmet ediyor.
kızın biriyle tanıştım sevgili olalım dedi. sonra demesin mi ? senin sosyal medya hep kızlarla dolu takipleşiyorsun beğeni atmışsın seni beğenmişler.

ben de dedim sence asıl erkekleri takip edip beğeni atsam kötü değil mi? sonuçta erkeğim kadınlardan hoşlanmam da normal.
kızın biriyle tanıştım sevgili olalım dedi. sonra demesin mi ? senin sosyal medya hep kızlarla dolu takipleşiyorsun beğeni atmışsın seni beğenmişler.

ben de dedim sence asıl erkekleri takip edip beğeni atsam kötü değil mi? sonuçta erkeğim kadınlardan hoşlanmam da normal.