bugün

Fenerbahçeli taraftarın isyanıdır. 100 yıllık camiayı kendi ihtiraslarının kurbanı yaptın, ele güne rezil ettin, buna rağmen basıp gitmedin. senin döneminde ezeli rakibin tonla şampiyonluk elde etti, 2 avrupa kupası aldı, şimdi 4.cü yıldızı takacak, senin takımın yerinde saydı, sadece kadıköyde aldığı galibiyetlerle övündün, bu takıma ancak antrenör olabilecek birini kukla teknik direktör yaptın.

maç sırasında hakem odasını basarsın, soyunma odasında topçulara fırça çekersin, maç sırasında telefonla menejere taktik verirsin. sen neymişsin be abi, devrin artık bitti, fenerbahçe senden daha iyisini hak ediyor, başkanlığa artık aday olma, kartalını da al git aziz!!!
haksız bir söylemdir. hiç bir gerçek taraftar aziz yıldırım ve ismail kartal'ın bu kulübe ve türk futboluna yaptığı katkıları, fedakarlıkları görmezden gelemez. sonuna kadar arkalarındayız.

not: galatasaraylıyım... *
yüzde yüz katıldığım benim de bugün benzerini açtığım başlıktır. ismail kartalı günah keçisi ilan etmeyelim adamı oraya getiren azizdir, kapasitesi bellidir elinden geleni yapmaya çalışmıştır. en büyük suç azizindir. dikkat edilirse kendisinden daha çok yıldızı parlamış başarılı olan hiç kimseye tahammülü yoktur bu azizenin. 2001 yılında tribünler mustafa denizli şampiyon yap bizi derken deli oldu! ve yıl sonunda denizli ye : sen mi şampiyon yaptın sanıyorsun? diye sorması bu yüzden di. zico döneminde tribünler '' ı love you zico'' diye bağırınca da delirdi ve yok kardeşiydi yok yardımcı antrenördü derken onu da kovaladı. çünkü tribünler zicoyu daha çok sevmeye başlamıştı. fenerbahçenin tarihindeki en rahat şampiyonluğu kazandırdan ersun yanalı saçma sapan gerekçelerle gönderdi. taraftarın sevgilisi alexi gönderdi. çünkü adam hep ben hep ben diyor. bana tapın diyor teknik direktöre futbolcuya falan değil, bana! sadece bana! defol aziz miyadını doldurdun tesisleşme stad falan derken bitti dönemin. oğulların ve yalakaların ayı volkan ve çirkef emreyi de al da git.