bugün

yarın meydanlara dökülüp kamu mallarını talan edecek marjinal-ergen komunist kardeşlerimizin kulaklarına küpe etmeleri gereken tespitimdir...

evet marxist gelenekte böyle bişey yoktur, sadece proleterya devrimi için çok ve daha çok çalışmak vardır, ben marx'ın bizzat devrimci ayaklanmalara katıldığını duydum ama hiç işçi bayramı kutladığını okumadım, ayrıca devrimin birinci ve en temel ilkesi kamu mallarına zarar vermek değil, kapitalist sermayenin ellerindeki üretim araçlarının mülkiyetini kollektif hale getirecek proleterya diktatörlüğünü kurup sosyalist düzeni hakim kılmaktır....akıllı olun vesselam...

marx'tan sonra çok bozdular bu işi, çok bidat soktular çoookkkk...
(bkz: bize hergün bayram)

işçilerin sorunlarını senede bir gün gündeme getirmek yerine, bu uğurda ömür geçirmiş muhterem marx efendiyi karalama şeysidir.

iscilerin tüm sorunlarını aştığı, 1 mayıs'ı sadece tatil günü olarak görüp, ailesiyle piknik yaparak gecirecegi günlerin aşkına, işçi bayramımız kutlu olsun.
Karl marx ın aslında türkçü olduğunun lakin ailesinin baskısı ve türkçülerin onu dışlaması yüzünden komünizme yönelişının kanıtıdır.

Bu sefer güldürmedin delikanlı!
tarihi bir gerçektir.
Ortalığı talan edecek komunistlere anlatılmasi gerekendir.