bugün

ironiden, göndermeden, taşlamadan anlamayan efsane bir nesile sağlam ders vermişlerdir.
Aşağılıyor olabilir ülkenin değeri Berkin değil , motoru test etmek için serçe marka otomobilin arkasında Atatürk'ün imzası vardı ama onu konuşmazsınız tabi
yaşarken sokakta gördüklerinde,tipi sebebiyle dalga geçecekleri berkin elvan üzerinden mesaj verme derdidir.bu ülkede 3 ayda maliye bakanı,jandarma genel komutanı,cumhurbaşkanı öldürüldü,bu çocuk kadar mesele edilmedi.aşın artık bazı şeyleri.
Mal turnusolu olmuş olay. Tabii ergen gerizekalılar bilmeyebilir, eskiden memleketteki bazı sulu gazetelerde haftada 1 çıkan manşettir bu. Ona yapılmış göndermedir.

Her boktan nem kapmayın sik kafanızla, biz de geziciyiz.

Edit: vay amk başlığı açana gell
berkin elvan ile alakası olmayan bir göndermeyi anlamayan adamların zannettiği şeydir. dahası ekibin hayat görüşü ve daha önceki referanslarından da haberi olmaması ihtimali yüksektir.
siz izlemeyin amk.
şimdiye kadar bir sürü çocuk öldürüldü neden sadece berkin elvan konuşuluyor neden sadece onun ölümü abartılıyor
saçma nedenlerden dolayı dizileri kötülemeyin ayrıca ne malum berkin elvanla dalga geçildiği uydurmayın bi yerlerinizden !!
Sözlükte ergen gerizekalıların havadan nem kapmasıdır.

Bir klasiktir ki;

-baba bir gün evden ekmek almaya gidiyorum diye çıkar ve bir daha da dönmez.
yıllardır tv'lerde gazetelerde ekmek almak için evden çıkıp bi daha dönmeyen insan haberlerini (kayıp anlamında.) kast ederek yapılmış espiridir. Berkin Elvan olayı cinayettir, kayıp değildir. O sizin beyninizin olaylara istediği şekilde bakmasindan kaynaklanan yanlış anlamadır. Kardeş payı senaristliğini üstlenen kişiler küçücük bir can kayıp gitmiş arkasından espiri yazacak kadar haysiyetsiz değillerdir. Berkin olayı ile dalga geçen bir insanın bak insan diyorum anlamazsın ya aynı platformda kelam ettiğim için utanıyorum...
bir dönemin efsanesi olan olaydır. levent kırca nın olacak o kadarında da vardı bu. diziyi neresinden izliyorsanız.
her gün yaptığım eylemdir.

dalga geçilmeyecek gibi değil ama.
paranoyakça bir yaklaşımdır. Aksine dizide hükümete gönderme yapılmıştır.
dizi bitirilmelidir.
ne berkine ne hükümete göndermedir.
Bir deli kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış.
çok iyi yapmışlardır. benim oğlum da ekmek almaya gidiyorum diye bi elinde sapan diğer elinde molotofla polis taşlayacaksa onla da dalga geçsinler.
Çocuk Kürt diye yada pala kaşlı diye neredeyse ölümüne sevinen yaratıkların da olduğunu göstermiş dizidir. Bi bitmediniz amk siktirin gidin artık. Bu ülke sizin gibi düşünenler yüzünden yıllardır bu halde. Sırf Türk diye bebek öldüren pkk dan tek farkınız silahınız yok. O da olsa berkini bizzat siz öldürecektiniz belli ki.
Trolluk propagandasidir. Lutfen itibar etmeyiniz.