bugün

az önce zorunlu olarak gerçekleştirdiğim eylem. Boktan bir yerde yaşıyor olmanın sakıncaları bütün bunlar. Eğer erzurum'un lanet bir ilçesinde(pasinler) yaşıyorsanız, her gün su ve elektrik kesintisine maruz kalıyorsanız bu tip durumlar pek te şaşırtıcı değildir. ama yine de güzel, şikayetim yok, herşey yalnızlıktan...
the crow filminde eric draven'ın bir binanın çatısında yaptığı eylem.
eviniz veya odanız manzaralıysa elektrik geldiğinde dahi sürdürülebilecek eylemdir. ve evet "ben gitar çalabiliyorum bu yüzden elektrik kesilince çavuşu tokatlamaktan başka seçeneklerim de var" demektir. (bkz: evinde gitarın var mı)
en verimli performansınızı sergileyebileceğiniz durumdur...zira karanlıkta gözünüz devre dışı kalır ve kalbiniz parmaklarınıza hükmeder. ayrıca kör ve muhteşem müzisyenlerde vardır dünyada di mi ama?
bas ya da elektro gitarınız varsa ve elektrikler kesilmişse bir işe yaramayan eylemdir. ancak bir alıştırma olarak ışığı kapayıp çalıyorsanız anlamlaşabilen durumdur. bazı durumlarda sahnedeeyken de ışığın gelmediği tarafta sıkışıp kalabilirsiniz; o zamanlar için gayet de geçerli bir egzersiz yapmış olursunuz bu durumda.
güncel Önemli Başlıklar