şeytani bir dörtlemedir. çok feci bir tuzaktır, sevmem seveni de sevmem giyenden nefret ederim.

not: müslümanım. şeytanın gizlenme yeridir çarşaf ve cübbe boşuna debelenmeyin şeytan'ın uşağısınız hepiniz.
izafidir.
muhafazakar, cemaat, alim, köylü.
bir insan çıkıp en yüksek dağın tepesine şöyle bağırmış " ben ilahım, tekim " ama yaratıcıya inanıyorum! bu ne kadar tezat ve saçma dimi ?

çarşaf dediğin şey senin kur'an'dan bir ayet, cilbab'a bak çar çarşaf feracedir.

bu çarşafı kötü amaçla biri kullansa bile senin meta'ya değilde yapana tepkin olabilir, sen önce dine sövüp sonra müslümanım demekten ileri gidemedin, ve müslümanlığın şu an dinen müslümanlık değil.

erbab-ı kemâli çekemez nakıs olan. boşuna uçmayın.
görsel
1500 yıl öncesinin kafasını yaşamaktır.
insanlar istediğini giyer. ben bir musluman olarak ne çarşaf giyen rahibeye, ne yahudiye bunu demiyorum. işin ilginç yanı müslümanların çarşafına laf eden zihniyette onların çarşafına birsey demiyor.

siz neyin kafasindasiniz?
amacınız ne?

islamiyet güneş gibidir. gözünü kapatan yalnız kendine gece yapar.

çekin o kirli fikirlerinizi müslümanların uzerinden. kimse size iyi olduğunu ispatlamak zorunda degil. en az senin kadar bir müslümanın da hata yapma hakki vardir. gunah kavrami budur, tövbe bunun için vardir.
insanlığa bi faydası dokunmayacakları giydigi kıyafetlerdir.

bak şimdi bunu dedim diye" saygı duysana len mq" diyenler olacak. ama umrumda değil.

çünkü mini etek giyene, açık giyene orospu damgasını yapıştıranlar yine aynı yobaz kopekler.
Allahım şu cahiller ordusuyla aynı ülkede yaşatma bizi lütfen tez zamanda başka bi yere gitsinler. Çünkü bunlarla aynı oksijeni kullanmak istemiyorum.