bugün

sabah uyanıyorsunuz,
Yalova gibi güzel bir şehrin göbeğinde oturduğunuz için kendi kendinize ne kadar şanslı olduğunuzu hissediyorsunuz. Henüz demlediginiz çayınızı alıp 5 dakika balkona uykunuz açılsın diye çıkıyorsunuz, tam sigaranızı yakarken gözünüze ağaç dalındaki o kırmızılık çarpıyor, anlamanız ve şok olmanız saniyelerinizi alıyor...

sonradan gelen edit:
Subliminal vs. yazanlar olmuş, evin karşısı gratis, özellikle dikkat etmesem de arkaplana oturmuş olması ironik olmuş. Balkonun pedi gördüğü perspektif de yer aldığı için kareye girmiş durumda. Kanlı pedi göremediğini söyleyen arkadaş var, telefonun kamerasının tırtlığı nedeniyle bu kadar görüntü alabildim, eğer meraklısı var ise arkadaşın kamerayı alıp profesyonel makine ile çekeyim de, mevzu ped değil, mevzu onun orada ne arıyor oluşu. Gördüğünüz yer Yalovanın ana caddesi üzerindeki bir ağacın tepesi, google maps'ten aratırsanız neresi olduğunu görürsünüz. Paylaşmamın da sebebi bir yerde, pedi atan canlının evinde uludağ'da yazar biri vardır belki ve der ki "kız, gel bak yaptığın terbiyesizliği biri başlık olarak açmış!" o da biraz utanır.

Sabah sabah midesini bulandırdığım arkadaşlardan özür dilerim, sabah kalkıp böyle bir dumurluğu yaşayınca, bir yerlere haykırmak istedim, nispeten sözlük daha makul mantıklı geldi.

görsel
üst kat komşunun armağıdır.

gelişigüzel atmış pedi o da ağaçta takılı kalmış. lan ahahhahaa görüntüye bak.
o yüzden tampon kullanın hanımlar, ped filan uzun iş.
şimdi tamponunu atsa o karı böyle bir görüntü oluşmayacaktı.
zamanında bar işi yapmış biri olarak asla şaşırmadığım görüntü.

Genelleme yapmak istemesem de, konu kendi evleri olmayınca kadınların erkeklere kıyasla ne kadar pis olabildiklerini bilen bilir, hatta her zaman kapanışta erkekler tuvaleti görece olarak temizken kadınlar tuvaleti kanalizasyona dönmüştür. Personel arasında "olm dün kadınları ben hallettim, bugün valla elimi sürmem" muhabbetleri yaygın yapılır.

Ben duvara bok sürmek gibi bir olayı bile* sadece kadınlar tuvaletinde gördüm.
Belki yeni bir dilek dileme yolu bulmuştur.

Yalnız ben orada kanlı ped göremedim.
Pembeli bisyler var. Gençler daha önce kanlı ped gördüğünüze emin misiniz?
Kanlı ped falan yok, büyük resmi görün subliminal, işte bunlar hep viral bebeğim.
normalde dilek kabul olsun diye mendil bağlanan o güzelim ağaç ! biliyoruz seninde canın var ! hesabını soracagız o pedin çıktıgı yerrdennnn .