bugün

Anlik tatli gelen olay. Her saniye yaninda olan insan o kadar tanidiktir ki ve o kadar rahatsinizdir ki o an siritarak yaparsiniz bu isi. Tabi is esnasinda bir anda kafaniza dank edebilir,napiyorum ben lan dedirtebilir. Gun biter,uykular cekilir,kafalar acilir. Iki tarafinda merak ettigi sey,konunun acilip acilmayacagidir ama iki tarafta yanasmaz zamanasimina ugrar. Lakin,yine olsa yine yapacak bi taraf mutlaka vardir (bkz: hallenmek)
kız ise sorun olmaz.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
bastirilmis escinselligin bilinc ustune vurmasidir , ayiplacak bir sey degil , seviyorsan konus bence.
cafe bar ortamındaysa unutulabilir şayet ev ortamındaysa ipin ucu kaçar sabaha büyük bir pişmanlık hissi verir.
(bkz: tehlikeli ilişkiler)
iğrençliktir. düşünemiyorum şimdi bizim erdalla öpüştüğümüzü ıyykk.

EDiT: ERDAL Sende mi buradasın lan ibne. *
(bkz: sigmund freud)
allah göstermesindir.
düşündüm de ben orhan ömer birbirimize dayıyoruz.
aman aman allah göstermesin.
Sevgilinin yanına kankayla sevgiliyi karıştırıp, kankayı sevgili gibi görüp, öpüşülüyorsa cinayet sebebi olabilir.
ağızla değil başka bir yerle içildiğinin göstergesidir. ve içte olduğunu gösterir.
BU OLAY OLMASINDAN KORKULAN DURUMDUR. görsel
ayıkken ne düşünürsen sarhoşken onu yaparsın mantığından dolayı ayılma anındaki pişmanlığın saçma olması durumudur.
eğer kanka olarak gördüğünüz kişi kız ise bırakın sarhoşken öpüşmeyi sevişen bile var o karmakarışık bilinç ile.

(bkz: bizim bir arkadaş)