bugün

+sevgilim görüşmemizi istemiyor.
-neden lan.
+abi sürekli popoma vuruyorsun.
-şaka yapıyorum olum.
+memelerimi sıktığını da gördü.
-hehehe ne olacak ki lan.
+geçen bizim evde donlarımı koklarken görmüş.
-temiz mi diye bakmıştım.
+tamam abi de koklarken ohh yeahh, oh yeahh diye inlemişsin.
-sev beni.
+kanka siktir git.
Aciz erkek eylemidir.
Erkekliğin ayaklar altına alındığı durumdur.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
sevgili açısından kanka ayağı göt ayağı olarak görüldüğü için genelde yaşanılan durumdur.

şimdi kanka var kanka var . kanka ne amk ya. neyse başlık bozulmasın.

şimdi vakti zamanında sizin derdinize kederinize koşmuş , mutluluğunuzu paylaşmış bir kankaya kıçı kırık bir aşk yüzünden sırtınızı dönüyorsanız

ağzınıza sıçayım sifonu çekmiyim o kadar diyorum. katıksız karaktersizsinizdir.

ha yok kankanızla sarhoş olunca sevişiyorsanız sevgilinizin görüşme demesinde ve sizin bunu piç kankanıza söylemeniz de bir sakınca yoktur. dağılın.
başıma gelen çok acı bir olayı hatırlatmıştır bana.üniversitede 4 sene beraber yeyip beraber içtiğimiz bir kız arkadaşımın üniversite de bittikten sonra da görüşmeye devam ettiğim o arkadaşımın bir gün evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının bundan sonra önceki tüm erkek arkadaşlarınla görüşmeyeceksin, yani ya ben ya onlar gibi bir teklifte bulunduğu ve arkadaşımın onu seçmesiyle olan bir daha görüşmeme durumu. ve aradan 4-5 yıl geçtikten sonra ikimiz de küçük bir ilçede çalışıyormuşuz ve otobüste giderken yan tarafta duruyordu. göz göze gelmemek suretiyle bir birimize birbirimize bakıyorduk. adama ne koyuyor aqim. eski sevgililerimle karşılaşıp göz göze geldiğimizde bile kafamı çevirip giderken bana koymazken bir zamanlar kardeşim dediğim kişiyle aramızda bir metre bile yokken selamlaşmamak adamı sikmekten beter ediyormuş onu anladım.