bugün

bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyim.
sözüyle ilginç bir bağlantı kurulabilecek olay.
Büyük bir kahkaha ve kafa bulmam ile sonuçlanacak olaydır."Vay be abi birinci olmuşuz sondan","üzülme ben kanka,buda zor bir iş biyerde"
"üzülme gelecek sene daha iyi yaparsın" diyerek teselli edilemeyecek olay.*
+ kanka çok iyi ya. nasıl başardın
- oğlum dur ya moralim bozuk. boğaziçi bekliyodum ben
+ kanka bi s.ktir git ya. oğlum sen ders mers çalışmazdın ne boğaziçisi.
- sana ne oğlum ben bekliyodum. sonuncu olmak değil boğaziçi olmaması koydu bana.
1 sene boyunca kankanın sulu şakalara espri malzemesi olmasına sebebiyet verecek hadise.

-muahhaaaa oğlum insan 1 soru yapar be gerizekalı kanka ehüehü
+ya bi s.ktir git be oğlum
-bu senede üniversiteye hazırlancan mı ? bu sefer sondan 2.lik bekliyoruz senden ehi ehi
+ bi git manyak
büyük ihtimal senin de sondan 2. olduğun durumdur.
ömür boyu sürecek olan alay konusu...kankalığın bitme konuda söz konusudur...
(bkz: sefa boyar)
üzüm üzüme baka baka kararır lafını akıldan çıkarmayarak arkadaşı kankalık mertebesinden uzak arkadaş mertebesine taşınması gereken milyonda bir görülen hadise.
"bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyim" sözünden hareketle sizinde öss sondan birnicisi olduğunuzu gösterir.
üzüm üzüme baka baka kararır.
"üzülme kanka seneye daha iyi sonuç alacağın kesin" diyerek teselli edilebilecek trajikomik durum.
kankaligin bir sonraki öss'ye kadar dondurulacaginin habercisidir.
ailenizin bir daha sizi kankayla görüştürmemesine neden olabilecek durum.
-yaa yine öss sonuncusu oldum amk!
+boşver be oğlum seneye tutturursun boşver be oğlum seneye tutturursun boşver be oğlum seneye tutturursun...
-hönkk..teyibe kaydetmiş ibne..

(bkz: yiğit özgür)
kankalik muessesesinin ciddi olarak gozden gecirilme nedenidir.
kankadan soğumaya neden olacak durum.
(bkz: batık kanka)
eger universite kazanilmissa kanka ile birlikte kurulan hayallerin hayal olarak kalacagina delalettir.
eger cevap anahtarinda vs. bir talihsizlik olmamissa muhtemelen gelisini hissettiren bir durumdur yani ben sanmiyorum ki herhangi bir ogrenci oss den ciktiginda ''vay anasini mudur hic calismadim ama bomba cevaplar verdim kesin bogazicindeyim'' desin de sonrasinda oss sonuncusu olsun. dolayisiyla gelisi belli olan bu durumun haber degeri de yoktur kanimca,saglik olsundur, baska sefere insallahtir.
"0" toplama işleminde ne anlama geliyorsa kankanin oss sonuncusu olmasida hayat üzerinde aynı anlama gelir.

sana ne lan kankandan önce kendine bak. sen kaçıncı olmuşsun. istediğin yere girebilecek misin yoksa başka bahara mı kaldı vuslat?

sanki göbek bağınız beraber kesildi. yok kankam kankam diyorsan boğaziçini kazanabileceğin halde gitmezsin, sevgili kankanla tekrar sınava girersin. ama sonra sana salak diyenlere kızmak yok.

az mantıklı düşünün lütfen...