bugün

Kendinizi tutamiyorsaniz Bakın amk ya. ne olacak yani?! Bakmakla memeler aşınmaz!
Hatta kankanıza dekoltenin ona ne kadar yakıştığını, memelerinin harika goründüğünü de söyleyin bence.
Kankaliğin üstünde, Kanka's with benefits makami vardir. Oraya tasiyabilirsiniz kankaliginizi.
Yani sevismeli kankalik. Fakat kankaniz baskalariyla da sevisebilir.
Sevgili gibi bir tek sizin degildir.
''bin hiç bikmiyirim.'' hade lan verseler o dekolteyi s*kersin
Açmasaydı bakılmazdı.
Zor bir tercihtir ama karşı konulmaz değil.
Ben böyle durumlarda, ortamda başka erkekler de varsa tişörtümü göğsünden yukarı çekiştirirdim, o da anlar kendine çeki düzen verirdi.
iyi niyetten ziyade başkasıyla paylaşaMamaktı benim ki.
acaba neden? sorusunu akıllara getirir.

adı üstünde kankan, yani en yakın arkadaşlarından birisidir bu. senin en yakın arkadaşlarından birisine dahi sikin kalkıyorsa kusura bakma ama sorun dekoltede değil senin kafanın içinde diyebiliriz.

içerisinden çıkacak olan bir çift memeden sende de bulunuyor, neden ki bu bakamayacak kadar heyecan?

ben olsam rahat rahat bakarım, giyimi ve hareketleri de beni tahrik ediyorsa açık açık söylerim tahrik olduğumu. hayır birisinin beni tahrik ettiğini kankama söylemeyeceğim de kime söyleyeceğim ki? kendisi anlayışla karşılarsa artık kankalığı bir adım ileriye taşırız belki, kim bilir?

ama dekolte görünce içinden bunlar geçiyorsa anneni dahi senden uzak tutmalılar diye düşünüyorum ben.

üzülerek söylemem gerekiyor ki sen bir sapıksın dostum.
Olması gereken de değildir, bakmaması zor olan şey de değildir.

Çok abartılıyor, alt tarafı bir çift meme. Hiç mi görmediniz?
Bi tane kankam var, yüzüne bile bakamıyorum, bırak dekolteyi...
belki de başka türlü kankan olmak istiyordur ama sen mal olduğun için anlayamıyorsundur..

bence paat diye suratına söyle..

sikiyim öyle kankayı en nihayetinde dimi?
Bizdeki kankaların dekoltesi değil tesisatçı çatalı vardı.
Boşuna demiyorlar işte kanka ayağı göt ayağı diye.
adam bi başlık açmış yetmemiş 6 enteynin 3ünü kendi yazmış.
Belki siyahi veya esmer, hahahaha.