bugün

vakti zamanında o zamanlar 22-23 yaşındayız benim bir kız kankam var o da aşağı yukarı Benlee aynı yaşta, geziyoruz tozuyoruz ama sevgili falan değiliz.

bana işte sevgililerin anlatıyor ayrıldığı adamı anlatıyor falan Ben de ona hoşuma giden hatunları anlatıyorum.

hiçbir zaman onu o şekilde düşünmedim sevgili olayım vesaire falan ama aşırı derecede kankayız gerçekten.

bunda benim çok yakışıklı olmamamın payı büyük, eğer yakışıklı bir delikanlı olsaydım belki kız benimle birlikte olmayı düşünürdü ama ben hiç düşünmedim burada biz bizeyiz samimiyetimle söylüyorum hiç düşünmedim.

bir gün böyle kampüs bahçesinde yine konuşuyoruz uygun Bir yerdeyiz işte penisten falan filan konular açıldı benim organ büyük olduğu için ona bahsettim büyük dedim güldü falan aramızda rahatız.

ya dedi büyük olduğu belli zaten pantolondan belli oluyor hayvan adam.
Şaşırdım oha o kadar da mı ne zaman fark ettin falan derken şeytan konuyu gösterme muhabbetine getirdi.

ya dedi açacağını bilsem görmek isterdim dedi, senden mi saklayacam kanka gösteririm dedim bir laf ettik. erkeklik bu ya lafımızı yemeyelim dedik.

ondan sonra müsait kenar köşe ağaç altında cikardim gördü. şoke oldu.

bunu yiyeni düşünemiyorum dedi Ben de düşünemiyorum dedim ama gözlerini alamadı, çok övdü, yiyen çok şanslı dedi öyle işte. Eskiyi özledim be.
(bkz: Nazif kalk öss yi kaçırdın)
Yemin ederim anlattığım hikaye aynen yaşandı. Kız bana regl olduğu günlerde söylerdi hatta reglim üstüme gelme diye. Amına kodumun abazan eşşekleri siz erkek kolonisi icinde büyüyüp hayatınızda ilk amcığı gasteden gördüyseniz ben ne yapayım?

Tanim: başımdan geçen olay. Hey gidi be.
Cinsel organ çok komik bir laf değil mi ya? Bildiğimiz büllük işte. 40 yıllık arkadaşına bey diye hitap etmek gibi bir şey.
Abartılacak bir şey değil sik işte görse ne olur görmese ne olur.

internet denilen sikik mecranın ülkemizde olmadığı yıllarda ortaokuldayken iki yakın kız arkadaşım gösterir misin demişti bende gösterdim kikirdeyerek kaçtılar.

Tabi o zamanlar böyle şeylere ulaşmak şimdiki kadar kolay değildi merak etmişler işte çocuktuk.
Kardesim sunu susleyin de malzeme ciksin amk. Kuru kuru olmaz.
(bkz: dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi)
öeeeehhh dedirten kız kanka fantezilerinden biridir.
Kankasına küçük sürpriz yapmış çükünü göstermiş de olabilir.
Malûm, insan sevdiklerine küçük sürprizler yapar.
O kadar abartılacak bir şey yok, hayatında kız görmemiş yavsaklar asker mangası gibi gezdiginden inanmadı. Gündüz yanlışlıkla koluna çarpan kızı gece hayal Edip 31 çeken Lee inanmadı amk.
geldin mi hüsnüü?