bugün

Bence mantıklı bır faaliyet çünkü karşındakini tanıyorsun ve muhabbetini arttırıyorsun.
karşındaki kız senden anormal ise hiç de mantıklı olmayan önermedir. 3 sene olmuştu konuşalı, en yakın dostum olarak görürdüm, ötesini hiç düşünmemiştim ama o aşık olmuş bana. sırf bu yüzden uzaklaşmaya bile çalıştı ama ben fark edemedim sözlük. tekrar konuşmaya başladık uzun bir aradan sonra. açıldı bu sefer. ama ben emin olamamıştım, şaşırmıştım. en yakın dostum gibi gördüğüm kızla sevgili olmak.. emin olamadım. 2–3 kere denemeye çalıştım sırf onu kaybetmemek için ama olmadı. en sonunda karar vermiştim. ben de istiyordum artık sevgili olmayı. buluştuk. hiç unutmam 23 nisandı. ilk 1–2 saat çok iyiydi her şey. diz çöktüm ve çıkma teklifi ettim. orda reddetti beni. Sırf bana geçmişin acısını çektirmek için son buluşmayı kabul etmiş. işte bu yüzden sakat bir durum.
Ayrıldıktan sonra iyi bir arkadaşını kaybettiğin için diğerlerinden çok daha fazla üzüleceğin olaydır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
kankalarımın hepsini tost yapıp yemişim. taş hatun olan kankalarımın sonu bellidir.
Teyze kızı ile evlenmekten mantıklı amk.
herkesle yapılmadığı takdirde normal bir durumdur. olayı yanlış anlayıp sevgilinin kankası ile çıkılırsa çarşı karışır. eğer çarşı karışırsa
Boka sarar. Sonra
-seni seviyorum
+hayır sevmiyorsun
-hayır seviyorum
+naaayyyııırr sevmiyorsun
muhabbetleri olur gereksizdir.