bugün

Amerika'ya sonradan gelenlerin yerlileri öldürdüğü sonra da bombaları ortadoğu'da patlatan zihniyetin sonucu. tuzu kuru olanların söylemi. millete koyuyoruz diyenlerin, iyi salladık diyenlerin zihniyeti.

edit: entrynin başa kalması.
Bravo iyi b.k yaptın.
hayat çok güzel, her şey çok güzel. 2002'den beri kanada'dayım, 2002'den beri akp var. Demek ki akp çok iyi bir parti, tam yol devam.
Kanadada havalar soğuk galiba beynin donmuş düşünemiyorsun.
akapenin kanadaya zarar verme ihtimali olmadığından dünya sana güzel.
nasıl olsa kanadada benim keyfim yerinde ama sizin hayatınıza sıçmak istiyorum diyen kişi beyanı.
"türkiye'ye gelsene sana bir şey göstereceğiz" teklifinin yapılması gerekir. sokuk...
https://fbcdn-sphotos-d-a...727d25973f603e538b5d6b271
Ama bu sene ahmet davutoğluna vereceğiz ailecek. Batırsa batırsa en çok o batırır diyorlar. Tayyip baba da batırıyor ama doların yükselişi kanada dolarının yükselişinden daha hızlı. Bu durm bizi tedirgin ediyor.

Oylar ahmet babaya.
Evet benim kaderime yönetimime dışarıda yaşayıp ülkemle alakası olmayan diğer insanlar karar kılıyor bende ona göre yaşıyorum ne güzel hayat.
Yurt dışında yaşayan adam akp'ye oy verir tabi, dolar euro fırlasın ki onlar da burayı parselleyebilsinler rahat rahat. Çoluk çocukları rahat eder ilerde.