bugün

sevgilisi olan kızlara yavşamak için verilen bir gaz.

Edit: elçiye zeval olmaz.
- kalede kaleci var diye sut cekmeyecek miyiz?
- haklısın abi, boş kaleye herkes gol atar. mühim olan kaleciyi geçebilmek.
halısahada geçen bir klişe diyaloğu başlatan cümle :

- şut çekme diyen yok ! abanma lan ayı !

- plase vur aslanım kale 4 metre !

- 2 metreden ne abanıyorsun lan !

- çekmeyeceksin lan ! (kaleye ağır abi geçerse durum budur)

(bkz: faul olacak diye adama girmeyecek miyiz)
sevgilisi olan erkeklere yavşamak için verilen bir gaz.
pislik bir önermedir. sevgilisi olan kıza hatuna, nişanlısı olan insana nasıl yavşanmaktadır. yarın bir gün sizin hatuna ben yavşasam nasıl olur sorusu aklınıza mı gelmemektedir.
korkak futbol anlayışıdır.

birde kaleyi gördüğün yerden vurmak vardır ki futbolculuk hayatımı bitirdi.
bir kaleci olarak bu soruyu çok mantıklı buluyorum.

Bence çekmeyin kardeşim çok mu lazım yetenekliysen gelsene 6 pasa .
kaleci tarafından sikilmemiş yavşak mottosudur. ağzımı bozdurmayın olum bana bak. herkes bir gün kaleye geçecek!
(bkz: ben sıçtım tüyü nereye dikeyim)
öleceğini bile bile yaşamak, dercesine .
tiksinilen sözlerden biridir. nasıl bir ibneliktir bu arkadaş?
geçenlerde bir ortamdaki kızlara ilişki muhabbetleri esnasında tarafımdan söylendiğinde hoşlarına gitmiştir. Çok ilginç.
sevgilisi olan kıza yavşamayacakmıyız da aynı anlamdadır .
anlam verilemeyen felsefe. ikili ilişkileri maç, oyun olarak görmekten ileri geliyor sanırsam.
yalnız bu felsefe milyon kere kaıntlanmış " yuva yıkanın yuvası olmazmış" lafını es geçiyor. illa evliliğiniz bozulur demiyorum. birini çok seversiniz köpek gibi seversiniz ya sizi istemez ya boynuz yersiniz ya terk edilirsiniz. ama ettiğinizi bulursunuz.

her neyse sakinliği bir kenara bırakırsak; oçlar ya! çocuğun sevgilisi var sen ne diye 3 yıl sonra hortlarsın mesaj atarsın? bu ne rahatlık bu neyin kafası? saç baş mı yolduracaksın sen bana ?

ha-yır der-din ne?

edit: sana da dert anlatılmıyor sözlük...
(#21933800)
sevgilisi ya da nişanlısı olan bir kıza yürürken erkeklerin gaz amaçlı aldığı bir doz söz öbeğidir.
çekmeyeceksin.
sevgilisi olan insana yavşayan karaktersiz veled-i zinaların yedikleri boku meşru göstermek için aldıkları gaz.
her uslanmaz herif, arsız çocuğun ağzından kan gelerek kıvrana kıvrana ölmeden öncesöylediği söz.
grup seks fantazisi olan beyinsiz insan cümlesi.
Geçen gün resmen epey okumuş, kültürlü ve afili iki bayan konuşurken, kadınlardan birinin evli bir erkeğe yazma onayını veren diğer kadından duyduğum ve (bkz: insan gerçekten hayret ediyor) dediğim söz öbeğidir. Şu kadınları anlamak mümkün mü derken tam da üzerine gelen cümle oldu ya tuz biber.
dünyanın en iğrenç sözüdür açık ara. namus, şeref kalmamış.
(bkz: bu da mı gol değil)
Olabilir yani benim yuzume soylendi sonra eski sevgilim dovmustu.
Ahlaksiz bünyelerin rahatlikla kurabildiği soru cümlesidir.