bugün

kale atışı dediğime bakma, bildiğin out bu ya da avut..

11 adamın içinde, en delisi kalecilerdir minaki. bi aralar kuman vardı barçada. herif zati almış yürümüş, ayıboğan gibi bi herif ortaya çıkmıştı. böyle bi hırpani görüntüye diyecek hiçbişiyim yoktu.

hami mandıralıya ne dersiniz? herif penaltı da bile 7 buçuk metre açılıyodu, sonra kalenin göbene asılırdı meşin yoverleği.

demem o ki, her dönem böle akla zarar şutlarla karşılaşabilecek olan bi mevkiden söz ediyoruz: kalecilik. o yüzden kaleciler genelde manyak olur, dingesiz olur. bu sertliğe, tehlikeye karşın futbol camiası kalecilerin ağzına "altı pasta size dokunamazlar hafız rahat olun, sizi seviyoruz evet!" gibisinden bi kaşık bal çalmışlardır.

bu adrenalin insanları, 120 km/saat hızla yaklaşan topa gözü kapalı uçarken, hava topuna cengaver misali kasarken, daha küçücükken toprak sahada kendini yerden yere atarken bi an bile düşünmezler. ama öyle anlar olur ki çok sebepsiz yere adaaale dediğimiz spectrum fix ficularuslarını zedeleyebilirler, osuruktan sakatlanabilirler. aha bak bunu da en iyi yapan kaleci rüştüdür. herif kramponunu pıçakla temizlerken kolunu kesip kan kaybından ölüyodu lan. rüştüden korkarım arkadaş!

işte o an devreye takımın iri kıyım stoperi girer. deeh diye asılır ve hemen, ofsaytı da düşünerek, tandemdeki arkadaşının yanına koşar.

"kaleci yapamıyo arkadaş ben de topu oyuna sokuyorum, ya allaaah!" tripleriyle topu rakip sahanın ortasına kadar şutingen. bu hareketleriyle, oyunu iki yönlü oynadığını sanır bu lauk! bak bi xavi vardır iki yönlü top oynayan bi de out kullanan servet.

peşin edit - edit: imla - eksi üzerine edit(nefret ediyorum lan bunlardan) - esra ceyhanın programı yayından kaldırılmış. kendisini fılaş tivide görebilmek için canımı veririm! bu entrye sıkıştırmak ister deli gönul.