bugün

her fırsatta ağlayan sürekli ayçicek yağının fiyatlarını sucuğun zamlanmasını yazan kendisine karşı eleştiri olmadığı halde üzerine alınıp yaygara çıkaran 35 yaşına gelmesine rağmen fakirlikten dem vurup dilencileri oynayan kendisinden daha kötü kişilerin açlıktan nefesi koktuğu halde onları görmeyen göremeyen görmek istemeyen hayatın sadece kendisinin üzerine kurulu olduğu sanrısına kapılan ulu ortamında sürekli demagoji ajitasyon peşinde koşan karşı tarafın umudun yoksa -cuhabeye oyunu ver 5 bin tl maaş alır emekli olursan 6 bin tl maaş alırsın sözlerine kızan ortamda duygu sömürüsü yapıp efsane lucas mahlası üzerinden pirim kasmaya çalışan ulunun kanayan yarası kale3112 nikli yazara onurlu yaşam çağrısıdır.

görsel
Ben onurluyum da gururluyum da çok şükür. Hiç olmazsa aslını astarını bilmeden kimseye terörist yaftalaması yapmıyorum. Sen bunu şahsıma yaptın. Benim herhangi bir partiyle falan ilgim yok. Sen orada direk benim milliyetçi duygularıma laf ettin terörist diye. Şimdi defol.
kamil sen önce delikanlı ol oberts in ayağına git adam adres veriyor. öyle sanalda atıp tutmaya olmuyor. aynen öyle.
kontroldan çıkan yazara yapılan tebligattır..nik altına adresini yazan yazar. oberst kalemini kırdığım benim gibi dostu kaybettiği için acı ve vicdan azabı çekiyor tek amacı beni görmekti lakin frank için o olay bitmiş tarihe gömülmüştür bunuda suçlusu kendisidir gerçek dostları anlayacak görüş maalesef yok polemik yerine herkes yazarlığını yapsın diyor olaya noktayı koyuyorum. son olarak sen beni görmeye ne dersin gel artvinden seni istanbulda gezdireyim elma şekeri alırım yersin.
görsel
görsel
https://pbs.twimg.com/med...format=png&name=small