bugün

Doğurduğu çocuğunu sokağa atan herhangi bir kişiden farkı olmayan kişidir. ister hristiyan, ister yahudi, ister budist, ister zerdüşt ol bunun dinle alakası yoktur. insanlıktan nasibini alamamış, küçücük sabinin canına kast etmiş, ahlaktan yoksun hayvanların davranışıdır. inşallah dilerim ki cezalarını bulurlar.
(bkz: ve şakirt koşarak uzaklaşır)
başa takılan bir bez parçası ile müslüman olunmayacağı için, o bez baştan çıkarılınca da müslümanlıktan çıkılmaz. insanları yaftalamaktan ne zaman vazgeçilecek merak ediyorum. böyle bir olayı yapan kişi nasıl müslüman olur, ben anlamıyorum. olay zaten iğrenç, olayı direkt şakirt, müslüman penceresinden inceleyen at gözlüklüler daha iğrenç. şakirt, laikçi tartışmasından önce herkesin insan olması ve ahlaklı olması lazım. müslüman olur, olmaz o kişinin tercihidir. yoksa lise tuvaletlerinden çıkarılan ceninleri de unutmadık, her şeyi türbanlılar mı yapıyor. ahlak insanın içindedir, kıyafetinde değil.

tanım: müslümanlığa saldırmak isteyenlerin eline koz veren şahıs. allah cümlemizi ıslah eylesin, akıl fikir versin.
hadi bebek spontan doğdu diyelim, peki göbek bağını kim kesti?
belli ki çocuk başka yerde doğdu ve vicdansız, caniler getirip sokağa attı!
yuh size yuh, iğrenç yaratıklar!
16 yaşındaki türbanlı fahişenin doğurduğu çocuğu ölüme terketmesidir!
ana-baba ve bebeğin annesi olacak yaratık, cinayete teşebbüs suçuyla yargılanmalıdır!
"doğurun da gerekirse sokağa atarsınız sonra biz shçek gözetimine veririz, orda dövülerek, taciz edilerek, tecavüze uğrayarak büyür. parasını da kendini bilen dürüst vatandaşa ödetiriz..."

recepler yorulmasın ben demeci hazırladım bunu söylesinler geçsinler.

ceviz kadar beyni olmayan destekçileri bunu da alkışlar nasıl olsa....
kemalistlerin zeka seviyesi işte bu kadar ancak. bu kadın buna iyi örnek oldu.
insanlıkla alakamızın sıfır noktasında olduğunu bir kez daha gösteren haber.

doğuranı ve yanındaki ebeveyn bozuntularını geçtim, bebeği bulan hiç kimse elini sürmedi ya, orada daha beter dağıldım. onu fark eden ve polis gelene kadar orada bekleyen kadın bir ara baş örtüsünü çıkardığında bebeği sarıp sarmalayacak diye düşündüm ama maalesef saçının görünmesi henüz doğmuş bir bebeği ölüme terk etmekten daha büyük bir günahmış.

haa kürtaj mı o zaten günahların en büyüğü...
(bkz: kemalistlerin geri kalma sebepleri/@diye yaziyorum ben)
ne kadar müslüman olduğu tartışmalıdır. böyle bir vicdansızlığın kürtajdan hiç mi hiç farkı yok.
ha ama "yok biz bunu sadece çarpıtacaz" diyorsanız meydan sizin.
buna inanan var mi diyen yazarlar icin asagida linkini verdigim haberin kendisidir. inanmadik tabi, o polisler de oyun oynamaya geldiler aslinda o kaldirima. muslumani, insani gectim, hayvan bile yavrusunu birakmiyor, bunlar nasil insan anlamadik.

(bkz: http://www.kadinlar.net/v...ecek-soz-kalmadi-81v.html)
dini inancı ile alakalı bir durum değil. hiçbir din bu olayı kabul etmez,
çocuklarına, ahlak kurallarını öğretmek, insan sevgisini aşılamak, cinsel konuları açıklamak yerine,
manasını bilmediği duaları ezberlettiren, aciz ailenin dramıdır.
büyük ihtimalle sokak ortasında doğurmamıştır. doğurup karnında tutarken nazik bir edayla yere bırakıvermiştir. *
çünkü ne göbek kordonu ne de plesanta çıkıyor. bebek oracıkta kalıyor anne de yürümeye devam ediyor. (bkz: insanlık ölmüş)
dinsizliği bu kadarı olur. allah ıslah etsin. belalarını versin. bu insanları "imam hatiplere", "kuran kurslarına" tıkacaklarına insanlık eğitimi versinler önce.

"çocuk gömenler"in neslinden gelenlerden daha ne beklenir ki?!
işin dinle imanla alakası yoktur. gördüğünüz gibi hanım kızımız ve anası örtülüdür. neyse bunu geçelim. geçelim de... o çocuk öyle pırt diye düşüvermez arkadaş. kimi kandırıyorsunuz? hani yani başımızdan geçmese belki inanırız diyeceğim ama o da mümkün değil. uzun uzun ayrıntılara girmeye gerek yok. lakin, altında başka bir şeyler olduğu kesin. araştırmak lazım.
kendisi vicdan yoksunudur. çocuğu da yüksek ihtimalle geleceğin sokak çocuğu, dilencisi, yan kesicisi olacaktır.
bu bildiğin yumurtlamış. tavuklar utandı lan. tuvaletini ondan geç yapar insan.

(bkz: ne çabuk çıktın)
kaldırımda doğurmuş gibi görünmesine rağmen kafalarda birkaç soru işareti oluşturan durumdur.

1) hiç şaşırma panik filan yok gayet normal bir şeymiş gibi davrandılar.
2) bebeğin kordonu kesilmeden o bebek anneden ayrılamaz.
3) bu şekilde ayakta doğum olabilir fakat annenin en azından durup bir ıkınması lazım direk yürürken doğum olmaz.
"müslüman" vurgusu yapmak için tetikte bekleyen ateistlerin malzemesi olmuş kadın.

ama laikmiş beyler!!! hani başı falan açık baksanıza..

http://www.sabah.com.tr/Y...tasinda-dogurup-terk-etti
kurtajı yasaklanmasından sonra artıcak insan tipi..
içim burkularak izlediğim görüntülerdeki şahıs olur kendisi. evet acıdım ama kime, neye, niçin acıdım bulandı beynim. hiçbir şeyle bağdaşmıyor bu. ne dinle, ne insanlıkla, ne etikle...
bir yandan gündem kürtaj, bir yandan bu olay. hayat çok trajikomedidram!