bugün

görsel
Geberdim amk bu nasıl slogan lan. *
Ne adamlarsınız ya. *
T: doğan görünümlü şahin vakası.
(bkz: yalancıyı siksinlermi)

ülkücülere katil faşist ırkçı demiş akp ye anca 3 ün1 i ni alır .

birde hiç utanmadan sıkılmadan yüzsüz yüzsüz akp ülkücülerden oy istiyor. insanda 1 mg utanma olur. tabi insanda .
işte gerçek ülkücü milliyetçi. Helal olsun abim , kardeşim. Mesele parti meselesi değil vatan millet meselesi. vatanını milletini seven bunu yapar. Bugün ak parti'nin yerinde mhp olsaydı vallahi billahi oyumu mhp ye verirdim. sonuçta parti geçici ama vatan millet ebedi olmalı. milliyetçilik ülkücülük yukarıdaki entryi yazan kardeşimiz abimiz gibi olmalı.
görsel
Önemli olan adamın adamı değil davanın adamı olmak.
Her ülkücünün yapması söylemesi gereken slogan. Zaten kafası çalışan ülkücüler böyle yapar.
(bkz: mal turnusolu başlıklar)
dün çözüm süreci, hdp ile kardeşlik, milliyetçilik bir yılandır..

bugün hadi milliyetçi kardeşler, terörü ezelim, viyana'ya gidelim. *
biz başkaları gibi 2 günlük hafızaya sahip değiliz.

edit: eksileyenler desinler ki şurası yalan. kusura bakmayın biz öyle koyun değiliz.
siz kimsiniz de ülkücüler adına konuşuyonuz.
ülkücülerin mührü 3 hilalden başkasını göremez.
Ciddiye alınmayan söz. Evet.
yanar döner. karakolda doğru söyler mahkeme de şaşar.
(bkz: doğuda kürtçü batıda türkçü)

oy gelsinde .nasıl gelirse gelsin omurgasızlığı.
muhsin yazıcıoğlu olsa iktidar olurdu diyenler nolacak.
Doğruya doğru.
(bkz: kalbimizde mhp mührümüzde mhp)
Eline mührü alıp kabine giren ülkücü, bahçeli'ye kızgın da olsa bazı şeylere küskün ve tepkili de olsa o pusulada üç hilal'i gördüğü an mührü mhp'ye vurur, içi rahat bir şekilde de çıkar gider. Bu hep böyle olmuştur. Kendimden biliyorum. O yüzden kalbinde mhp olanın mühründe başka zevat olmaz.
kalbinize saygım sonsuz ama mührünüzü sikeyim affedersin dedirtir.
orospu çocukları her yerde.
Hakikaten helal olsun oy verilir den bbp'le falan verilir bir ülkücü miliyetciligi ayağının altina almış bir adama nasıl oy verir bu nasıl bir zihniyet.
(bkz: akıl tutulması nasıl olur)
adeta şudur.

(bkz: sokakta hanfendi mutfakta aşçı)
-böbreğimizde bbp diye devam eder bu amk yrra yedik. açılın ben doktorumdan sonra seri devam etmiş ya la.

açılın ben ülkecüyem.

-nabzı düşüyor. mühür getirinnnn!!!

sanki dokuz kuyruklu Kyuubi no Yooko yu mühürlüyorlar.
alt tarafı bir oy atacaksınız
kendinizi bu kadar pazarlamnın alemi ne?
bu 13. sınıf reklam filmlerinde verilen eşantiyon ürün samimiyetsizliği nedir amk.

hep aynı terane. nerde akşam orda sabah. nerde geçirilecek bir yasa var hooppp orda iyi kalpli mhp liler.

hepte vatan sağ olur.
isabet olan davranıştır. benim bir çok ülkücü arkadaşım da akp'ye verdi. e hayır hayır nereye kadar değil mi?