bugün

bu sözlükte en çok karşılaştığım durum.

herkes bir başlığın üzerine çullanıyor, sen yorum yazmak için tuşlara basmaya başladığında, birileri senin yazacaklarını yazmış birileride onun cevabını vermiş ve bu kişiler konuyu kapatmış gül gibi başka bir konuda konuşuyor vaziyette oluyorlar. işte bu durumda söyleyeceklerini hemen kısacık bir cümle haline getirip diyeceklerinin içinde kalmaması için başlık açacaksın. altınada az önce kimsenin iplemediği tanımı yazacaksın. üç beş tane sazan bulunur zaten hemen başlığın altına bişeyler yazabilecek. sonuçta; 1 saat sonra başlık unutulur, altına kimin ne yazdığı unutulur, kutsal bilgiye ulaşmanın verdiği hazla eller yıkanır, babaya baş selamı vererek sofraya oturulur.

ey yazarlar unutmayın yalnızca eleştiri hakkımı kullanıyorum ve bu konuda bikaç bakınız vermek istiyorum. özel mesajdan rahatsız etmeyin. salaklık yapmayın!
(bkz: elit kemalistler yargılanamaz inancı)
(bkz: bu ülkenin en büyük sorunu din değil laiklik) bu başlık nedense beni güldürdü.
(bkz: recep tayyip erdoğan problemleri) bu başlıkta kemalistlerden geliyor.
(bkz: terleyip duş almayan insan) bu nereden girdi anlayamadım. sanırım duş almam gerekiyor.
(bkz: kapatma davası ile ergenekon operasyonu ilişkisi)birisi arkadaşında sesini duymasını istiyorum.bu harika fikri sizde duyun eminim şaşıracaksınız hayretler içinde kalacaksınız.
(bkz: chp zihniyeti esittir aysun kayaci)
(bkz: fethullah gülen zihniyeti eşittir akp)
öhö öhö ghghhkkk pu! şeklinde ses ve bögürtü birliktelikleri.
iki çift silikonlu göğüsün varsa dolgun dudaklara sahipsen ve vücudunu ortaya çıkaracak bir elbisen varsa tabi ki kızlar için her türlü giderin vardır . . .
erkekler için pek bilmiyorum bu kızlar neden hoşlanıyor çözemedim çözmüş olsam burada işim ne ?