bugün

Orospu çocuklarının duvara yazdığı yazı. Ulan cumhuriyet senin ibadetini yapmana engel mi şerefsiz oğlu şerefsiz? Adi köpekler...
Zihniyetini siktiklerim. Biz de müslümanız. Bizim nenelerimiz dedelerimiz hepsi ibadetlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Biz de aynı şekilde. Daha dün camide cuma namazımızı kıldık. islamı doyasıya yaşamıza engel yok? ibadet özgürlüğünü engelleyen yok? Rahatlık batıyor bu provokatör orospu evlatlarına. islam'a Herhangi bir engel yok şerefsiz... Ulan bir de bu yobazlar namaz kılmayan hurafeci biatçı orospu çocukları ha.

görsel
(bkz: ihtimal bazı kafalar gidecektir)
Bir orospu çocuğu beyanıdır. Ciddiye almamak gerekir.
Hepsini siktir edin de, biri yönetim rejimi biri din, nasıl bi zeka elmayla armudu karşılaştırır aq biri bana bunu anlatsın.
Yüreğiniz acıyarak okuduğunuzdur.
Bunu, titremeden yazan el, düşünen beyin, temenni eden yürekle aynı vatan da olmak, aynı havayı solumak ne acıdır.
Batsın bu dünya!!!
Siyasal islamcıların Kürtçülerden bile daha gerizekalı olduklarını gösteren sıçmık.
Aynen kezo dedirten bokumsu düşünce.
türk-musluman kimsenin hakkı yoktur bunu yazmaya söylemeye.
bakınız içeriğini geçtim kabaca yorum yapacak olursak; gerçek müslüman asla devlet malına (duvarlara vs.) bu şekilde sabotajda bulunmaz.
Bu zihniyet O kadar cahil ki şeriatla yönetilen iran'ın bile cumhuriyet olduğunu bilmez.
(bkz: iran islam cumhuriyeti).

Bizim ülkemizin yobazının cahillik ve alçaklıkta dünyada benzeri yoktur.
Sanırım ki bunun nedeni diğer bütün milletlerin bu tip kafaları cogalamadan yok etmesinden kaynaklanıyor.
Atatürk fazla merhametli bir insandı.
ingilize ve yunana zevkle domalan bu yobazların kökünü kazısaydı şimdi bunların fesli torunlarıyla uğraşmıyor olacaktık.
'it ürür kervan yürür.' karşı duvara yazılabilir mesela.
insanları cumhuriyet kisvesi altında dinini yaşayamaz hale getirdiniz. ilk rahatlamada bu tür tepkiler vermesini anlayışla karşılamanız gerekir.

sizler yıllarca hunharca islam'a saldırdınız, müslümanlara zulmettiniz. okullarını kapattınız başlarındaki örtüyü tehdit olarak algıladınız, kur'an-ı kerim'i yasakladınız.

öylesine boğuldular ki üstadın şu dizeleri dillere pelesenk oldu:

"vicdan azabına eş kayna kayna sakarya,
öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya"

ha yine o yazının yazılması doğru değil. ancak gerçek demokratik ortamda bu söylenebiliyor.
Esasinda seriate gore, devlet yoneticisi oylamayla secilmelidir. Bu durumda cumhuriyet, saltanatliktan daha yakin seriate gibi duruyor, aman neyse neler diyorum ben.
Öyle yazılar görüyorumki sosyal medyada, tarihten bihaber olan türk gençliğinin cumhuriyet' e ve Atatürk' e olan nefretleriyle ilgili... Dinin arkasına sığınarak yapılan yorumlardan tiksiniyorum artık. Yalan yanlış bilgilerle yıkanmış beyinler görmekten, açıp iki sayfa çevirip okumadan, öğrenmeden, gerçeği görmeden yapılan yorumlardan tiksiniyorum.
çamuriyet ne la. kelime oyunu yapmak senin neyine çöl çomarı.
Az ötede yaşasın mümkünse.
Ayrıca aynı zihniyet heykele de saldırmıştır.

http://www.sosyalmanset.c...pden-sert-tepki-4481h.htm
bunu yazanında, bunun gibi düşüneninde anasının a.ına soba borusu girsin.