bugün

Bir slogan; bir bildirim; sapına kadar haklı beyan:
Din odaklı bir yönetimde, halkı kuşaklar boyu sömürecek bir aileye sınırsız yetki verip,
halkı sömürülen çiftlik hayvanlarına çevirince, tanrılar daha mı çok ödül veriyor.
Aynen katılıyorum, evet laiklik denen frenk icadı ideoloji ülkeye zulüm ve dinsizlikten başka bir şey getirmedi, Allah’ın izniyle laik sistem çok yakında nalları dikecek.
insanların Nasıl laik olacagını biri bana anlatsın lütfen.
görsel
Aç Bi dinikırs layikliğin yatışsın.
1993 yılında sivas'ta madımak olaylarında söylenen sloganlardır.
yobaz zihniyetin, 2 temmuz 1993 günü sivas'ta bolca attıkları slogan.

laikliğin hıncını da 33 kişiyi diri diri yakarak almaya çalıştılar.

(bkz: insanlıktan çıkmak)
"yaşasın sübyancılık" diye devam edebilecek söylem.
(bkz: tabi önce laikliğin ne olduğunu kavramak gerek)
Slogan siyasetini sevmem ama yerinde bir slogan.

din devlete karışmayp, devlet dinin her şeyine karışıyor, nefes aldırmıyorsa kahrolsun.

Şöyle olursa böyle olursayı geçelim, her halükarda kahrolsun, yerin dibine batsın. Olmadı benim sakalıma sarığıma karışmadan öylece kals.. Ya neyse vazgeçtim kahrolsun. Evet son kararım kahrolsun şeriata kahrolsun diyenler, kahrolsun allah ın hükmü dışında kurallarla hükmedenler, kahrolsun tağut işi her şey ve kahrolsun laiklik.
dünyanın gelmiş geçmiş en güzel en hayırlı sloganıdır.
'kahrolsun böyle laiklik' şeklinde değiştirilmesi memleketimizde daha hayırlı olacak slogan.
zira din devlete karışmıyor çok güzel de, devlet ne olacak yerinde durmuyor mubarek.
müslüman söylemidir. *
muhtemelen, din işleri ile devlet işlerini ayıracak kadar beyni çalışmayan kişilerin sloganıdır.
bazılarının bir tarafına girmesi nedeni ile ortaya atılmış zavallı slogandır. bugün cumhuriyetin temel ilkesinin laiklik olduğunu anlamayan, aldığı nefesi neye borçlu olduğunu bilmeyen öküzlerin savunduğu ve dilinden düşürmediği söz öbeği.
(bkz: bir göte giren olarak laiklik)
devlet ile din işlerini birbirine karıştırmaya çalışan grubun temsili sloganı.
dünyanın gelmiş geçmiş en başarısız sloganıdır.