bugün

türkiye topraklarında yaşayan insanlar için bildiğin turnusol kağıdı olan sorudur.

şimdi taharetlenmeyen, gusül nedir bilmeyen, alkolü hiç arlanmadan içip, nikahında olmayan kadınlarla zina eden, kumar oynarken (piyango, iddia vs.) sanki çok normal bir şey yapıyormuş gibi davranıp, başörtülüler hakkında ileri geri konuşan öz be öz oğuz türkü kafiri mi, hristiyan olarak doğmasına rağmen sonradan öğrendiği allah'ın yegane dini islama ve peygamberine can-ı gönülden bağlanmış, nerede bir müslüman yardım kuruluşu var canını malını ortaya koyan ikibin yıllık helen torunu mu?

ben hiç düşünmeden ikinciyi kardeşim bilirim, varımı yoğumu paylaşırım. ilkine karşı elimden gelen her şeyi ortaya koyar savaşırım.

tüm müslüman aynı millettendirler, tüm kafirler de...
(bkz: kansız)
(bkz: soysuz)
Kafir bir Türk. Gagavuzlara selam olsun.
bu tuzak bir soru. hatta sorunsal falan da yok, bildiğim ikilem yaratmak için sunulmuş, provokatif bir başlık.
Benim için sorun yok. insan olduktan sonra bir sorun olacağını sanmıyorum.
ikisi de gelsin yanıma

Arap,pers sen siktir git.
Ne soysuz Müslüman ne dinsiz Türk.
Budist hindi.
müslüman olmayan türk, türk olamayacağına göre zaten ilk adımda konu kapanmış olur.

ister yunan ister ermeni isterse de bir yahudi, müslüman-sünni olduğu anda kendine türk diye lakap takan at hırsızlarının türklüğüne de iptal damgasını vurur!

siz gidin çelik çomak oynayın mercimek çorbası şamanları sizi...
Mümin yunanlı. Irkçı değilim iyi insan başım üstüne hele birde müslümansa canımdır.
kafir yunanı tercih ederim.son derece kültürlü,özgürlükçü,modern bir insandır çünkü.