bugün

medeni cesaretleri ve öz güvenleri tavan yapmış insanlardır lan madem o haltı yiyecen bari paraya biraz kıyda otele git.
Yiyişmeyi sex yapmak olarak algılayan yazar başlığı. Zaten bu tipler öpüşmeye sarılmaya hatta yanaktan öpmeye yiyişme diyebilirler. Sende git " yiyiş " sevgilinle en kalabalık nereyi bulursan. Birsey diyen olursa da bana gönder.
ince kızılcık çubuğuyla dövülesi insanlardır.
sevişmenin kibar halidir, dozunu (bokunu) kaçırmadan yapılırsa hoş karşılanabilir.
ev anahtarı uzatmak farzdır.
bir başka versyonları ise sinemada yiyişenlerdir.
çok daha fenalardır.
böyle düşünenler yüzünden cafe'de kız arkadaşını öpemezsin arkadaş.mantığa bak.
(bkz: yiyişmek)
(bkz: kız düşürmek)
(bkz: mala vurmak)
çayını yudumlarken ister istemez baktığın durumdur.
olan var olmayan var arkadaş. yalnızları hiç umursamayan sorumsuz çiftlerdir.
'fakir insanlar birbirleriyle sevgili olmasın.' tezimi destekler.
hem garsonu kollayıp hem öpüşüp hem elleşebilme yeteneğine sahip olunması demektir. zeka geliştirir. yiyişemeyenler o anda küfretsede o an kendini onun yerine koymuyor değillerdir. ( not:kız bıyıklı değilse ).
Hiç mi utanmıyorsunuz?

Hiç mi ar damarı yok sizde?

Gidin dört duvar arasında ne bok yerseniz yiyin.

Ben kahvemi yudumlarken sizi izlemek zorunda mıyım zombi kılıklılar?
Rock bar dışında mümkün olduğunu düşünmediğim durumdur.
herkes kiz kardeşini annesini kızını düşünerek ve o cafedeki kızın yerine koyarak cevap vermiş. ne kadar empati doluyuz.
arkadaşlar peşinen söyleyeyim lütfen anan bacın muhabbetine girmeyin.

evet, vaktiyle bu çiftlerden biriydim ben. 18 yaşındaydımç ohooo yıllaaar önce.

saçma sapan bir ilçede okuyordu kız arkadaşım. ahhh hayatımın kadını sanırdım. hayallerimden vazgeçecektim onun için, izin vermedi. çok karakterli, çok güzel, çok zeki bir kızdı. bu 3 özelliği duyduğunuza göre tahmin etmişsinizdir; evlendş, 2 çocuğu var.

neyse efendim köpek gibi aşıktım. köpek gibi lan. her şeyimdi. ben ankaradaydım, o uzaklarda, gerçekten aşırı dandik aşırı yobaz ilçede.

özlüyorsun. saatlerce telefonda konuşuyorduk lan. yanına gittiğimde otelde kalıyordum. ama otelde birlikte kalamıyorsun. birinci sınıfta arkadaşı yok eve çıkmış. çıksa da "ya sen bir yol al da benimkiyle başbaşa kalalım" diyebilecek bir kız değildi.

cafeye gidiyorduk aga nabacan? keyfimizden mi? çocukluk işte. hormonlar. gözümden sakındığım kıza yapılır mı halbuki.

iyi kızdı esra. umarım mutludur.
Dikkatli gözlerden kaçamayan çiftlerdir.