bugün

Beni şoklardan şoka sokmuş, mal etmiş kızdır.
Türbanlılara karşı asla anlayışsız bir bakışım olmadı benim, olmaz da. Eminim bir yerlerde türbanı hakettiği saygıyı vererek takan bayanlar vardır.

Gelelim mevzuya...

Arkadaşlarla bir kafede oturuyoruz. Bir delikanlı ve genç bir kız geldi mekana. Biz de gayrı ihtiyari baktık onlara. Kız masalarına geçer geçmez tuvalete gitti. Aradan zaman geçti ve kız masaya türbanını çıkarıp gelmişti. Bizi şok eden türbandan öte, kızın dekoltesiyedi.
Yemin ediyorum arkadaşlar, öyle bir dekoltesi vardı ki, göğüsleri yarısına kadar açıktı. Tabi ki kızı ayıplamaktan başka bir şey yapamadık...

Ben de kapalı bir insan olmamama rağmen şu yaşıma kadar hiç o kadar dekolte bir kıyafet giymedim. Kısaca kapanmanın da açık olmanın da bir adabı var. Aile baskısı ile kapanan kızlar belli oluyor. Buldukları ilk fırsatta açıyorlar her yanlarını...

Yazık çok yazık...
yaşamaması gereken kızdır.
(bkz: döl israfı)
edit: şimdi aklıma geldi. Kızın zorla başını kapamış olma durumunu düşününce hak verilebilir.
aile baskısı ile özgürlükleri kısıtlanmaya çalışan , tahminimce ailesini üzmemek için yanlarında türban takıp sosyal hayatını onsuz sürdürmek isteyen bayan.
türbanlıların adını çıkaran kızdır. Yarın sahilde öpüşür youtube da malzeme olur.
kınıyorum!
kapalı ortamda şapka ve benzeri şeyler takmak görgüsüzlük kuralına girdiğini bilen kızdır. *
sadece kafede değil halka açık bar pub lardada çıkartmıyorlar.
--spoiler--
kafe yine iyi ben eskişehir barlar sokağında başı örtülü bayanın lakır lakır rakı içtiğini bile gördüm.
--spoiler--
(bkz: çıkarıp masaya vurmak)
Zorla kapatılmış kızdır.
selamun aleykum diyerek içeri girdi
bi duble içerek devam etti.

edit: her şey aniden gelişti.
O'nun süperman olduğunu iddia edenler vardı.
ama o pelerinin çıkardı.
plajda bikininin üst kısmını çıkaran kızdan daha uyumlu bir davranış olduğu kesin.
bonesini ve türbanını düzlemeye çalışan kız da olabilir.
(bkz: türban yasağı kalktığı halde başını açan kız) ın kankasıdır.
ruh yoksa efendim başörtüsü bir bez parçasıdır.
üniversiteye girerken takıyorsa onun ben amına koyayım çok ayıp ediyor. sadece siyaset için mi takıyormuş yani.
bir kadının örtüsü şerefi ve namusudur. örtüyü böyle sikimsonik işlere ya da oyunlara alet edenlerin, kim olursa olsun taa amk.