bugün

yüce varlık kadınların ne istediklerinden bihaber ve bilmek için de herhangi bir çaba sarfetmediklerinden mütevellit, penislerinin hemen altına portatif vajina diktirilip de amına koyulması gereken erkeklerdir.

sonra da kadını ellerinden köpüklü penis gibi kayıp gidince, ne zırlak olur bu erkekler. nizaları çekilmez. madem öyle, üzme kadınını.

oysa hakettiği ilgiden yoksun kalmış bir kadın bile ne asildir. keza kendi yalnızlığında tutunmaya çalışır hayata ve tenezzül etmez erkeklerin boş beleş kimliklerine.

hüner coşkuner'in, 'gidiyor' adlı o güzel eserini dinlerken (http://www.youtube.com/watch?v=4MRu3-iCaLY&feature=related) biran o zavallı, terkedilmiş haliniz geldi aklıma, vicdan sahibiyim işte, yine sinirlendim, yine üzüldüm. yapmayın bana bunu.

ne istedin de vermedik derler bok vermişler gibi. kadınlar olmasa siz koca bir hiçsiniz. neler çekiyoruz biz sizin elinizden sizi gidi soytarılar. düşünceli olun biraz, hassas olun, yüce varlık kadınları anlamak için illa bir dizi operasyon geçirip de cinsiyet değiştirmeniz gerekmez, empati kurun. ya da başta da belirttiğim gibi, bir portatife ihtiyacınız var. yerim.