bugün

bakışından anlarsın.
her insanın kadın erkek farketmeksizin ilgisi bellidir. şans oranı çok düşüktür. eğer size ilgisi varsa oturacağı konum bile değişir. eğer biriyle bir türlü denk gelemiyorsanız , ya da konuşuyorsunuz muhabbet ilerlemiyorsa bu şans değildir. karşı tarafın ilgisi yoktur.
ilgi son zamanlarda sadece beni tiksindirmeye başladı. Çalıştığim ortamda 2-3 kızın sanırım ilgisi var sürekli hal hatir sormalar, uzaktan el sallamalar,derin kesmeler falan filan.Bazen belkide sen abartiyorsun belkide sadece muhabbet kurmak istiyorlar diyorum ama yinede ilgileri hoşlanma gibi geliyor.bunlarin sosyal medya hesaplarina bakinca ya takildiklari biri var yada geçmişte takık olduklari biri var.

Kendi kendime soruyorum artık insanlar bu derecemi karaktersizleşti? Benim bildiğim eğer biriyle berabersen yada gerçekten hoşlandiğin biri varsa başkasini dikizlemezsin bunun fahişelikten farki yok bana kalirsa.çevremde çok tip görüyorum böyle sahte sahte ilişkiler yaşayip gözleri dışarda gezen. Sanirim büyüdükce temiz kalabilen insan sayisi çok az. Yanlizligi severim genelde ben çok çevrem yoktur bunlari gördükce yeni insanda tanimak istemiyorum.kimin kime yandiği belli değil.
Ona kaba davranin argo konuşun ve sonra umursamayin hala gelip diyalog kurmaya çalısiyorsa bingo.
Valla zor arkadaşlar
Yeni yetme kadınlar sacıyla oynar alık alık güler yandan yandan sizi keser dudaklarını ıslatır
Ama bordo bereli bir Kadına denk geldiyseniz o istemedikçe anlamazsınız

Herkes öldürür sevdiğini sözünü ramiz dayı
Hoşlandiği erkeği öldüren kadınları gördükten sonra söylemiştir.kıpssss
bu biraz hissiyattır, tecrübedir, hisslerini dinlemeyi öğrenen erkek anlar...
nasıl ki lezzetli bir yemeği kokusundan tahmin edersiniz, bu da biraz böyle birşeydir...
size ilgisi var gibi gözükür ama sizi ego tatmini için kullanıyordur ya da ilgisi vardır ama imkansızdır reddeder.

bu kadınlar değişik birşey anlaşılamazlar. bakarsın sana ilgisi var sonra reddeder ya da sana soğuk yapıyordur ama ilgisi vardır.

yazarın biri kıskandırın demiş. o da ters tepe biliyor mesela kızın birini kıskandırdım ilgisi varmış sonra küstü.

su akar yolunu bulur.
güncel Önemli Başlıklar