bugün

kadın denen dişi varlığın erkek denen er kişiye yönelik sürekli konuşma, dırdır etme, kafa sikme gibi tavırlar ile şiddet uygulaması, onu devamlı olarak konuşarak etkisizleştireceğini, pasifize edeceğini sanmasıdır. ve kadın başarır. dayaktan daha fena bir şiddettir kadın konuşması. gözü erken açılan ya da aklı başında olan erkek ondan evvel davranıp gerekli cevabı elinin ayarı döndüğü kadar verir.
(bkz: çin işkencesi)
(bkz: dırdır)
dilinde piercing varsa fiziksel şiddete dönüşecek eylemdir.
bir düzine askerin döverek yapamadığını, kadınların birkaç cümleyle başardığı durumdur.
bu durumda tek cümle kurtarıcınız olur:
haklısın hayatım!
(bkz: karı dırdırı)
yaratıcı, kadın kişisini yaratırken en büyük zamanı diline harcamış olacak ki;

her soruya uygun cevabı ancak ve ancak bir kadında bulabilirsiniz, her kriz anında alakasız bir konuya bile dahil olabilirler, nereden biliyorsun dediğinizde "ben bilirim" gibi cevap veren modeller bunlar. yapılan tartışmada son sözü her zaman kadın söyler, ondan sonra erkeğin söyleyeceği ilk söz yeni tartışma konusudur.

ancak bir kadın yorulmadan saatlerce konuşma gücüyle erkek kişisini kendinden geçirebilir, o kendinden geçme haliyle yaratıcıya dönüp "al beni, al beni" diye haykırırsınız. "ah keşke bir kara deliğim olsa da atsam önüme, yok olsam" dediğiniz zamanlar olur. burdan dalsam misal, boğazdan çıksam. yarama bastınız..ühüüüüühü..geçen vapurlar alsa beni, o vapurun gürültüsü bile ney sesi gibi gelir yemin ediyorum.

yaratıcı; erkek ırkını kadın kişisinden korusun, diyecek bir şey yok.
erkeğin kadına eliyle şiddet uygulaması daha acıdır, daha iğrençtir.
bazi insanlarin hayatindan iki sene calmis eylemdir.*

not: sözlük yazarlarinin itiraflari bölümü sadece yazari ilgilendiren subjektiv zamazingolar degil de iki kelimelik bir alakaya maydanoz entry bu isi yapiyor hemi.
sibel kekilinin layikiyle yaptığı, canların kurban olduğu şiddet biçimi.
güncel Önemli Başlıklar