bugün

ben tarihte bu kadar hakkında olumsuz konuşulmasına rağmen peşinde bu kadar koşulan başka bir varlık okumadım, görmedim. erkeklerin ve hatta kadınların yok kadınlar şöyle yok kadınlar böyle yorumları hiçbir zaman son bulmazken, hala en ufak bir talepte yüksek derecede karşılık bulmaları çok enteresan. madem vazgeçemeyeceksiniz haklarında sallamayın bari, kabul edin olduğuyla...
yüz ve vücut güzelliklerinden ötürü söz konusu olan durum. romantizm ve cinsellik zannedildiğinden daha ciddi konular aslında...
Sebebi ikiyüzlülükleri.

Lafa gelince namuslu şerefli haysiyetli erkeklerle eş olmak istiyoruz derken gerçekte hemen hepsinin bulabildikleri en zalim en yaşvak puşt götoğlanı tiplerin altına yatıyor olmaları.

Ben dışarıda ortamlarda bana bu kadar güzel gelen bir kızın ben kız olsam buna sümük silmem diyeceğim ibiş tiplerle aşna fişne peşinde olduklarını görünce hala hayret ediyorum.

Bu da erkeğin acizliği işte. Ölene kadar o kızlar güzel gelecek. Ölene kadar da o kızlar sümük silinmeyecek godoşların altına yatacak.