bir realite. seri katilleri, tecavüzcüler ve diğer suçları işleyen erkekler kadınlar tarafından pek çok aşk mektubu almışlardır.

Anders Breivik - Kurbanlarının çoğu yaz kampında gençler olan terörist saldırılarda 77 kişiyi öldürdü.

Dzhokhar Tsarnaev - Patlayan bombalar 4 kişiyi öldürdü ve terör saldırılarında 282 kişiyi yaraladı.

Ted Bundy - Bazen cesetlerini bile tecavüz eden en az 30 genç kadını ve kızı kaçırdı, tecavüz etti ve öldürdü.

Richard Ramirez - 25 kişiye tecavüz etti, işkence yaptı ve 13 yaşını bir grup ev işgalinde öldürdü, kurbanlarından biri 9 yaşındaki bir kız çocuğu oldu, tecavüz etti ve öldürdü. Ona talip olanlardan biri ile evlendi.

Chris Watts - Hamile karısını boğdu, sonra vücutlarını terk etmeden önce üç ve dört yaşındaki kızlarını boğdu.

bu saydığım manyakların aldığı aşk mektuplarının haddi hesabı yoktur.

bu arada suç işlerseniz teorik olarak kadın düşürürsünüz fakat adam öldürmeyin, suç işlemeyin. değmez.
kadınların farklı bir çekici bulma algısı var. Mesela yüzünde yara olan bir erkeği yada serseri tipli erkekleri daha çekici bulma durumları vardır. genel olarak ise kadınlar iyi erkeklerle arkadaş olur kötü erkeklerle sevgili.
odunu yemekle sonuçlanabilir.
hollywood etkisidir. bonnie ve clyde olacaklarını zanneder ama adam bunu aldattığında veya şiddet uygulamaya başladığı zaman amerikada ve film karakteri olmadığını anlar..

şu "heyecan arıyorum" saçmalığını anlamak mümkün değil. heyecanın kralı gelincede kızçe whatsapp grubunda ağlıyor bir kısmı "nerede hata yaptım da başıma bunlar geldi" diye.
(#41919041) hollywood etkisi falan değil. arkaik dönemlerde bu suçlu insanlar insan topluluklarında en iyi avcılar idi. eş tercihlerini bunlardan yana kullanırlardı. şimdi de böyle.
Bana ben seni üzerim kızım deme, neden biliyor musun... Vurulurum.

gerçek anlamda da vurulma yaşanabilir. Kola da çekicidir, bayılıyor insan kendine zarar verene.
kadınlar mantıklı düşünebilen yaratıklar olmadığı içindir. bu seçim bile onların ne kadar ruh hastası olduğunu göstermeye yetiyor.

tipinden hareketlerinden azılı bir suçlu olduğu belli olan adama gidiyor. bile isteye hem de. sonra ağzı burnu dağılınca milletten kendisini anlamalarını ve onu çok sevdiğini, elinde olmadığını söylemeleri yok mu? siker misin sabaha mı bırakırsın.

uslanmazlar da bunlar haa. ruhen ve fiziken ebelerinin bellendiği ilişkiden sonraki birlikteliklerinde de yine bu at hırsızı tiplere yanlarlar. sonra yine dayak yine hakaret yine şereflerinin iki paralık olması...

valla hanımlar seçim sizin. siz yapıyorsunuz ne yapıyorsanız kendinize.

şerefinize kalmış...
kadın doğasına dair onursuz gerçeklerden.

https://www.straitstimes....ds-of-love-letters-a-year
Bana da içine kapanık erkekler hoş geliyor.
insandan insana değişir fakat suçluları çekici bulmak bence bir rahatsızlık göstergesidir. Normal değil çünkü. Baya baya anormal ve rahatsız edici bir hede.
bir realite. kadınların tam manası ile ne bok olduğunu bu tip ruh hastalarına gelen aşk mektupları sayesinde anladım.
anders breivik gibi bir caniye 16 yaşındaki genç bir kız dahi aşk mektubu yazabiliyor. birde bunlardan yüzlerce var gerisini siz düşünün.