bugün

aga bee ben bunlara çok üzülüyorum. salonlarda falan rastlıyorum gariplerim hepsi yemiyor içmiyor çabalıyor. hepside yalnız lan. salona sıradan bir kız geliyor şekilleri değişiyor. yazık mk.

kadınlar sizin gibi düşünmüyor canlarım be. şu erkek ne kadar da üçgen vücutlu hemen domalıyım demiyorlar. bok attığım falanda yok bizde yapıyoruz bu işi ama öyle sandığınız gibi değil olm bu işler.
yine de çaydanlık gibi gezmemek gerekiyor ortada.
Sevmeyen karı zaten karı değildir.
erkekler, aptal olmayın lütfen. Var olan bir gerçektir bu. Birbirinizi gaza getirip aşağıya çekmeye çabalıyorsunuz. Böylece rekabeti azaltmaya çalışıyorsunuz ama ben yemiyorum şahsen.
Bir kere ben bir kadın olarak; güzel bir kadına bakıyorum. Bu lezbiyenvari bir bakışta değil elbette. Nasıl ki güzel bir doğa manzarası ilgimizi çekiyorsa beden güzelliği de dikkatimizi çekiyor. üzerine çalışılmış, omuzları doldurmuş, baklavaları düzgünce şekillendirmiş, adonisleri belirgin erkekleri sevmeyi, ilgilenmeyi bırak hemen oracıkta domalıyoruz.
Erkekler olarak kaslı erkekleri çekemiyorsunuz bence. Bizde güzel kızları çekemiyoruz. Yalan yok. Hiç tatava yapmayın. Doğaya karşı gelmeyin.
Gerçekten halt eden erkeklerdir.
Kollarim cubuk kraker gibi,ondan mi yalnizim diye dusunceye gark etti.
doğrudur kadınlar paraya ve penise bakar.
dışardaki evli erkeklere bakın alayı göbekli ve 1 60 boyu olan tipler. para önemli arkadaşlar ne yapin edin para kazanin.
Genelde pek bir vasfı olmayan insanlar kas çalışıyor. Eğer kızları etkilemek istiyorsanız kas yapmaktan ziyade kendinizi geliştirin, diksiyonunuzu geliştirin ve biraz da bakımlı olun yeter. Sadece spor yapmak ve sağlıklı olmak için kas yapmanızı tavsiye ederim.
Bir kadın olarak bildiriyorum aşırı kaslı protein tozunu basmış kolları göğüsü şişirmiş erkekleri aşırı derecede itici buluyorum geniş omuzlar estetik bir vücudu hantal kocaman bir vücuda tercih ederim...
Kadınların kaslı erkek sevdiğini bilen erkeklerdir. Kadınlar kaslı erkekleri sever evet. Ama bu kaslı erkek yağ oranı düşük ve kılsız olan kapitalizm dayatması erkek vücudu değildir. Yani kaslı olup, tüm kılların alındığı ve karın kaslarının aşırı belli olacak şekilde yağ oranının düşük olduğu vücut değildir. Özellikle omuzların geniş olduğu, göğsün geniş ve kıllı olduğu, boyun uzun ve kolların iri olduğu ortalama %15-18 yağ oranlı erkek vücududur.
böyle bir durum yoktur diyenler ya hayatında hiç güzel bir fiziğe sahip olmamıştır ya da hiç güzel fiziğe sahip olan arkadaşı olmamıştır.
Bilmem, düşündüm de , yok yok sevmiyorum.
asimetrik bir görüntüdense kas ve sıkılık abartmamak koşuluyla beğenilir. ha önkoşuldur diyemiyoruz ama.
güncel Önemli Başlıklar