bugün

hatun milletinin yaptığı hatalardır. gerçek yüzlerini göremedikleri erkeklerin maske takmış yüzlerine aldanırlar. bu sebeptendir ki gerek fiziksel, gerekse ruhsal açıdan pişman olacakları hatalar yaparlar.
asi, isyankar, yakışıklı, havalı erkek tiplemeleriyle birlikte yaşamaktır. Böyle ilişkilerde kadınlar genellikle ezilir veya sayılı bir tarihe kadar aralarında geçimsizlik başlar, kısacası iki taraf ta senle tanıştığım güne lanet olsun diyecektir. Tamam muhakkak çekici gelir böyleleri ama, bedelleri de fazlasıyla ağırdır.
Doğru dedin.
beni çok ihmal ediyorlar. bu sebeptendir ki gerek fiziksel, gerekse ruhsal açıdan pişman olacakları hatalar yaparlar.
Canını, ruhunu acıtan erkeğe bağlanmak, öğrenilmiş çaresizlik.

Bunu yazan tosun, yanlış anlaşılmasın cinsiyet anlamında.
Birini en büyüğü diye seçemedim ama genelde en çok duygusal konularda hata yaparız.
Düzeleceğini sanıp affetmek.
" elimi sallasam ellisi " diye düşünmek.
kadınların yaptığı en büyük hata bir karakteri analiz ederken yanlış kriterlere göre değerlendirmesidir. örneğin parası olsun vücudu iyi olsun romantik olsun vs. sonuç olarak böyle bir erkek varsa sizinle birlikte bir düzine daha kadınla birlikte olmuş adamdır.
sebebe değer vermemeleri piç erkeği sevip kendi kendileri mutsuz etmeleri falan filan. hep üzülen bir yılmaz morgül.

kardeşim ben oral seks istemeyen kız gördüm ötesi yok.
ayrıldıkları sevgilileri için ağlamak, onların peşinden koşmak bence. ya aynı şeyi örnek aldığım insanlar bile yapıyor. muhtemelen duygusal boşluktan kaynaklı bişey ama kadınlar daha duygusal malesef, daha çok bağlıyorlar kendilerini. aynı duruma düşen erkekler de vardır elbet ama kadınların aynı durumda olmaları daha olası. kısacası kadınlar elbet üzüleceksiniz ama bi tavrınız olsun sevgiliniz olmasa da hayata devam edebiliyorsunuz. bir hocamın da dediği gibi siz seviyorsanız ve karşınızdaki sizi sevmiyorsa kendinizi sevdirmek için uğraşmayın. bilin ki Allah sizi ondan koruyordur.